Wróżka

Poleci mi ktoś dobra wrózke z gdańska albo sopotu , najlepiej sprawdzona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naprawdę wierzysz w takie rzeczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

HEHE NIE, NIE SZUKAM DLA SIEBIE:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wróżka... serio?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dajcie spokój, ja w takie bzdury nie wierzę. To zwykłe naciąganie na pieniądze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam znajomą, która fascynuje się numerologią, a co najgorsze, bardzo często, to co sobie wyliczy ma sens i na prawdę się sprawdza... Ale wróżka to już chyba przesada, lepiej unikać takich rzeczy. Potem człowiek sobie wkręca, że coś się na pewno stanie i sam podświadomie do tego doprowadza. Lepiej żyć i cieszyć się tym, co te życie przynosi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zadam pytanie standardowo:) Skoro wróżka zna twoją przyszłość, to czemu sobie nie wywróży 6 cyferek w lotka i nie wygra, wtedy nie musiała by dorabiać wróżeniem lol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo to są wszystko wróżki z powołaniem i misją! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wróżka

Zabawy z takimi "rzeczami" źle się mogą skończyć.. znajoma bawiła się w numerologie.. .same nieszczęścia w rodzinie.. . Kolega miał doświadczenia z opętaniem... Zły tylko czeka żebyśmy się skusili... niech ten ktoś poszuka w wierze.. modlitwie.. nie idźcie tą drogą!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Feromony damskie (34 odpowiedzi)

Dziewczyny czy psikałyscie się kiedyś zapachami dla kobiet z feromonami? Działają czy nie? Gdzieś...

Wybielanie zębów (27 odpowiedzi)

Czy znacie jakieś domowe sposoby na wybielanie zębów.A może jakaś pasta o cudownym działaniu?...

Prezent na dzień kobiet (23 odpowiedzi)

Kochani, potrzebuje podpowiedzi i inspiracji co mogę kupić mojej lubej na dzień kobiet, żeby było...