Feromony damskie

Dziewczyny czy psikałyscie się kiedyś zapachami dla kobiet z feromonami? Działają czy nie? Gdzieś tam z tyłu głowy siedzi mi informacja, że to nie ma prawa działać ale jednak ciekawa jestem czy takie zapachy mogą mieć jakieś dzialanie na facetów :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie psikałam się i nie zamierzam. Na facetów już nie działam i również nie zamierzam tego zmieniać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sama długo przymierzałam się do zakupu flakonika feromonów bo bardzo mnie kusiło aby zobaczyć czy to działa czy nie ( tak jak Ciebie zresztą). No i pierwsza próba klapa bo kupiłam sobie jakieś tanie allegrowe, potem jednak doczytałam na innym forum,ze prawdziwe feromony są jednak o wiele droższe. Zamówiłam te konkretne i co? Ano różnica jest. Nie jest tak, ze faceci Ci się narzucają od razu ale zwracają na Ciebie większą uwagę, jest jakiś takie lepsze przyciąganie. Są pozytywniej nastawieni od samego początku. Co ciekawe to działa to również na kobiety bo widziałam różnice w robocie. Jeśli chcesz to spróbuj.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie napisałaś jakie miałaś :) Bo chodzi mi tutaj nie tylko o to czy działają ale równiez i o to jakie kupić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ano właśnie, wyleciało mi z głowy.. Tych mało skutecznych nazwy już praktycznie nie pamiętam bo było dawno. Ale aktualnie używam Pheromone essence. Mega wydajne pomimo niewielkiej objętości bo wystarczyły mi w sumie na cały rok używania. Aktuanlie się kończą, Jest to skoncentrowana esencja bo wystarczy w ich przypadku jedynie kropelka w newralgiczne miejsca, za uszy czy w okolice nadgarstków. Nie trzeba więcej bo jak wyczytałam może powodoważ zirytowanie innych ( sama jednak wolałam nie testować). Aktualnie już końce ale przymierzam się do innych. Mianowicie Love Desire. Również mają dobre opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam Love&Desire. Moim zdaniem fajne chociaz długo musialam sie przyzwyczajać do ich zapachu. Wole bardziej świeże, a te są jednak z tych słodkich.Sam zapach jednak dobrze się trzyma. Jeśli będziesz chciala kupić to polecam bardziej te w ciemnej butelce. Maja moim zdaniem ładniejszy zapach no i o wiele lepiej się trzymaja. Ponoc maja w sobie więcej feromonów ale moim zdaniem i pierwsza i druga wersja podoba sie innym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziewczyny czy gdzieś w Gdańsku albo w Gdyni będę mogła znaleźć te zapachy? Czy gdzieś widzieliście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety ale nie widziałam, a czsto w ostatnim czasie chodze do sephory czy douglasa. Podejrzewam, że mogłyby byc w jakich sklepach erotycznych, ale w takich nie bywam. Zamawiałam w sklepie internetowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy ktoś może z Was próbował kiedyś feromonów jeśli chodzi o kontakty z kobietami? ;) Sam ostatnio zainteresowałem się tematem po spotkaniu ze znajomymi gdy jeden z obecnych na nim facetów chwalił się jak to feromony pomogły mu w podrywie (muszę przyznać, że kobiety wprost do niego lgnęły - chociaż nie był zbytnim przystojniakiem - może to kwestia jego charakteru? ).
Sam generalnie zapoznałem się z ofertą sklepów internetowych i czy ktoś może próbował love desire albo pheromone essence ? Czytam sobie o nich i mają sporo pozytywnych opinii (w sumie takie drogie to one nie są - jak standardowe perfumy ...).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiesz co, ja słyszałem kiedyś, że feromony praktycznie rządzą całą ludzkością. Sam zastanawiam się czy nie zamówić sobie tej buteleczki. Jak zaglądam sobie do sklepu Intymność - ceny wcale nie są takie wysokie tak więc można sobie na to pozwolić bez uszczuplania portfela. Podobnie w sumie jest na allegro. Tyle,ze właśnie, zastanawiam się jak jest ze skutecznością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zamówiłem sobie swego czasu te feromony Love Desire i stosuję je co jakiś czas. Głównie przed randką. Nie wiem czy konkretnie działają na kobiety ale na pewno dodają mi pewności siebie i atrakcyjności. Łatwiej prowadzić rozmowę, nawiązać miły kontakt.
Ja jestem na tak. Trzeba po prostu spróbować aby ocenić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To bardzo ciekawy temat. Z własnego doświadczenia wiem że zawsze coś się po tym dzieje - jak bym byłą w kręgu większego zainteresowania, choć może to i być placebo lub jak napisałeś - zwiększona pewność siebie. Ja jestem raczej bardzo nieśmiała w tych sprawach więc moze być że to drugie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przeczytałem opinie w sieci i postanowiłem zamówić sobie właśnie Love & Desire a nie pheromone essence( chodzi tutaj i o cenę i to, ze jednak mają jakiś zapach). Zakupiłem buteleczkę w sklepie intymność.pl - tak jak mi podpowiedział ktoś inny. Mam nadzieję, że w poniedziałek dojdą - powinny. Akurat na wtorek umówiłem się na lunch z koleżanką z pracy to przetestuję i napiszę czy zadziałały ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Haha, super! Daj koniecznie znać, czy zadziałało :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To napisz jak działają. Ja szczerze mówiąc jestem bardziej sceptycznie nastawiony niż pozytywnie. Jednakże nigdy nie miałem powodzenia wśród kobiet i chętnie bym wypróbował czy to naprawdę działa ... O tych Love & Desire słyszałem. Jak czytałem w sieci różne tematy to wiele osób o nich wspomina i opinię maja dobrą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja nie tyle używałem feromonów do podrywu kobiet (mam już swoją ukochaną tak więc raczej sobie odpuszczę;)). co raczej do kontaktów biznesowych i naprawdę się to sprawdza. Pracuję w biurze obsługi klienta i odkąd ich używam kobiety są dla mnie o wiele milsze i łatwiej nawiązuje się z nimi kontakty. Co do pheromone essence to mam. I są drogie ale moim zdanie warte swojej ceny. No i można przykryć je innym zapachem. Jesli akurat nie chcemy mocnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja się właśnie zawsze zastanawiam, czy to działa, czy po prostu nie daje nam to pewności siebie i mamy efekt placebo ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zastanawiałam się nad zakupem feromonów dla kobiet, jednak nie jestem do konca przekonana co do ich efektywności. Czy są tutaj osoby, które korzystają z feromonów i mogą się wypowiedzieć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a czemu nie ma prawa dzialac :D ja tam stosowalam na poczatku zwiazku :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja nie kumam ich fenomenu to przeciez zwykle zapachy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapachy o specjalej mieszance ktore dzialaja na zmysly :D na superlove jest ich wiele i warto kupioc chociaz raz w zyciu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Love Desire ;) Jest to zapach z feromonami. Jeśli jeszcze nie próbowałyście nigdy tego typu rzeczy to polecam. Kiedyś w to nie wierzyłam ale to jednak działa ;)
Są w dwóch wersjach.Premium i normalnej. Kocham obie wersje. Jest to dla mnie dziwne bo szybko się nudzę zapachami a ten ze mną trwa. To perfumy na każdą okazję, na dzień, wieczór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy według Was perfumy to dobry pomysł na prezent?

firma sprzątająca Poznań
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co? Poderwałaś już za ich pomocą jakiegoś faceta? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Haha. Może to za duże słowo bo mam już swojego towarzysza życia. Jednak zapach ten przydaje się w pracy. Pracuję w męskim towarzystwie i zauwałyłam,że o wiele łatwiej jest mi teraz kiedy używam tych perfum. Mężczyźni mają do mnie o i wiele lepsze nastawienie. Zagaduą, komplementują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam jestem obecnie po lekturze ksiązki o rozkoszy Lwa starowicza i ten pisze,że feromony mają bardzo duże znaczenie w podrywie kobiet oraz że rzeczywiście mogą przyciągnąć kobiety do siebie. I że na przykład takie feormony są zawarte w pocie. Tyle,że nie wyobrażam sobie aby się nie myć przed randka :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież to jest wiadome od długiego czasu. Robili nawet badania naukowe aby stwierdzić czy działają i wyszło, że tak Chociaż rzecz jasna jak się nastawiasz na to,że napsikasz się komercyjnym feromonem i od razu chmara lasek będzie na Ciebie lecieć to się śmiało zawiedziesz. Coś takiego ma za zadanie polepszyć nastawienie innych osób do Ciebie (nie tylko kobiet ale na facetów odpowiednio dobrane feromony również działają - sprawiaj, że osoba jest bardziej skłonna do manipulacji). I poprawiają samopoczucie, pewność siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No dobra ale pytanie jakie feromony są dobre? Bo przeglądam sobie na allegro i jest ich sporo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tym allegro warto jest jednak uważać, jest tam bardzo duży wybór feromonów ale wiele z nich nie ma działania jeśli chodzi o drugą osobę , szczególnie te tanie ( na logikę jak tanie feromony za kilka złotych mają mieć w sobie syntetyczne substancje naśladujące ludzkie feromon). Bardzo dobry skład mają Pheromone essence. Polecane są jeszcze Love Desire chociaż osobiście wolę pheromone essence bo są mocniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak biorę feminam libido faceci zaczęli się mną interesować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam podobne doświadczenia z tymi tabletkami potwierdzam. Ogólnie brałam je na libido ale efekt większego zainteresowania męzczyzn tez wystąpił. Coś w tym jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślisz,ze zasługą tutaj rzeczywiście są feromony w składzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co, początkowo w coś takiego nie wierzyłam ale teraz stopniowo zaczynam się przekonywać do tego,że coś w tym musi być. Bo jednak innych zapachów faceci tak nie komplementowali (raz nawet w markecie jeden do mnie podszedł i zapytał się co to za zapach ponieważ chętnie kupiłby swojej kobiecie, ogólnie wtedy to się trochę speszyłam i nie powiedziałam mu bo przecież nie będę się przyznawać innym że się psikam feromonami). Tak czy inaczej warto!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wygląda na to ze te tabletki powodują zwiększone wydzielanie naturalnych kobiecych feromonów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Tabletki powiekszające biust perfect bust czy działają? (46 odpowiedzi)

Gdzieś przewinęła mi się ostatnio reklama tych tabletek i zastanawiam się czy takie tabletki mogą...

dobry adwokat rozwód gdańsk (76 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata, który przeprowadzi mnie przez rozwód z orzeczeniem o winie w Gdańsku....

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...