Zabezpieczenie tarasu

Zamówiłem właśnie drewniany taras i poszukuję informacji czym go zabezpieczyć ? Mam obawy, że w markecie zaproponują mi to co im nie schodzi. Niemniej wielu znawców tematu poleca Olej do drewna – jakie są wasze doświadczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj.
Fachowcy mają rację – do zabezpieczenia tarasu niezbędne będzie olejowanie. Jednak, aby zrobić to prawidłowo należy wybrać odpowiedni produkt, który zagwarantuje wysoką jakość i ochroni drewno na długi czas.

Doskonałym zabezpieczeniem okaże się z pewnością Bondex Extreme Oil, który polecany jest szczególnie do tarasów, parkietów i mebli ogrodowych. Wśród wielu fachowców jest to ceniony preparat, który zapewni drewnu wyjątkową trwałość powierzchni, chroniąc przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych, promieni UV i wody (także zawierającej chlor). Poza tym tworzy efekt anty-poślizgowy, co sprawa, że doskonale nadaje się do dekorowania i ochrony drewnianych tarasów.

Pozdrawiam serdecznie,
Ekspert Bondex
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

instalacja elektryczna (9 odpowiedzi)

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej w mieszkaniu 40 m2?

Remont łazienki (31 odpowiedzi)

Ile wynosi koszt wyremontowania łazienki ? wymiary 1,9m na 1,6m jest zrobiona tylko instalacja...

Jaka podłoga do mieszkania? (48 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...