Kamień dekoracyjny w dużym pokoju? (35) Planujemy położyć na głównej ścianie pokoju. Jak Wam się podoba? Czy mogę na... weronka Założenie ogrzewania gazowego. (37) Witam chciałabym się dowiedzieć jakie są koszty położenie ogrzewania... krysztalek_o Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (131) Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i... lk
Wyciszenie mieszkania (6) Mam bardzo dokuczliwych sąsiadów u góry. Poradźcie proszę czy wygłuszenie... Misia Kostka brukowa (1) Witam .szukam kogoś dobrego i solidnego do położenia kostki brukowej zna... Marcin Kostka brukowa - jaka najlepsza? (27) Kostka brukowa - jaka najlepsza? ada podwyższenie wanny (2) na czym stawiać nóżki od wanny aby podwyższyć wysokość. Pan_Wacek Profile (1) Czy kupię dużą ilość profili aluminiowych w Nova Trading. Czy ktoś orientuję... klaudiszka Taras z desek kompozytowych - (41) Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy?... MM Wymiana drzwi wewnętrznych - czy trzeba od razu wszystkie? (4) Niedługo będę przebudowywać jeden pokój w domu (zmniejszać go, stawiać... Agnieszka Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (14) Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają... magdalena Meble kuchenne jak odświeżyć,okleić czy pomalować? (19) Macie jakieś doświadczenia w związku z odświeżeniem mebli? Robimy remont... agusia-gdansk Czy istnieje technologia ''odlania'' domu z betonu ? tak jak partery blokow ??? (36) Czy jest mozliwosc ''odlania ''domu z betonu bo skoro partery blokow i pietra... keys poradźcie mi czym umyć kafelki.... (28) Poradźcie mi drogie forumki, czym umyć kafelki w kuchni, są bardzo obsyfiałe,... mika Samozamykacz do drzwi wejściowych (1) Przymierzamy się do wymiany samozamykacza do drzwi wejściowych na klatkę... hirek Zarządca budynku wspólnotowego (2) Planujemy zawiązać wspólnotę mieszkaniową, ale jestem na etapie analizowania... Farby do ścian i sufitów- proszę o poradę (100) Witajcie Proszę o pomoc- muszę wymalować mieszkanie, swoje pierwsze, mam... Agata System klimatyzacyjny i wentylacyjny czy można łączyć? (2) Czy mozna łączyć system klimatyzacyjny oraz wentylacyjny w domu? Mam na myśli... Łazienka płytki (7) A gdzie znajdę fajne płytki, mam na myśli salon stacjonarny ? :) kanadka Montaż lustra w ramie i wieszaka (2) Może ktoś podpowie jak zamontowac ciezkie lustro w ramie oraz ciężki wieszak... mamaSzymka