Blat kuchenny z granitu?? Ma ktoś? Ile kosztował 1m2? (6) Zastanawiam sie nad granitem w kuchni :) Czy ktos z was ma takowy ? Ile... Truskaweczka Kostka brukowa - jaka najlepsza? (11) Kostka brukowa - jaka najlepsza? ada Położenie tapety-koszt (7) Jaki byłby koszt położenia przez fachowca tapety w 10m pokoju? ja Projekt łazienki (2) Witam, poszukuję osoby do zaprojektowania łazienki. Interesuje mnie na... Ewelina System alarmowy do domu (4) Przymierzamy się do montażu systemu alarmowego w naszym domu. Dodam, że... koszty wykończenia małej łazienki 4.8 m2 - stan deweloperski - mam na to 6-7 tyś. zł (34) Witam Państwa. We wrześniu 2012 odbieram mieszkanie w Gdyni. Powoli zaczynam... Maciuś klamki do drzwi [sklep] - gdzie? (8) Witajcie, Szukam sklepu z szerokim asortymentem klamek i zamków do drzwi.... GD Kamień dekoracyjny w dużym pokoju? (25) Planujemy położyć na głównej ścianie pokoju. Jak Wam się podoba? Czy mogę na... weronka Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (114) Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i... lk Czy da się dopasować drzwi wewnętrzne do starej futryny? (21) Chodzi mi o to, czy można kupić gdzieś drzwi, które dopasują do istniejącej... ewwa przedpokój - kafle czy panele? (38) czeka mnie remont kuchni.... zastanawiam się czy na podłodze w przedpokoju... mamma chropowate kafelki podłogowe - czym domyc? (33) w mieszkaniu na przedpokoju i w kuchni mam białe chropowate kafelki. często... Evelajna Gruntowny remont mieszkania - kogo polecacie? (9) Szukam ekipy/człowieka do wykonania gruntownego remontu mieszkania (40m2... Ewelina Cekolowanie i kafelkarz szukam Wykonawcy (1) Witam, szukam osoby lub ekipy mogącej wycekolować ściany i sufit.... Łukasz Gniazdka, włączniki i wyłączniki (6) Wprawdzie jest to końcowy etap budowy, ale prawda tęż jest taka, że gdy... pewny Odbojniki / narożniki ścienne - gdzie kupię? (8) Witam, czy może ktoś z was wie gdzie mogłabym kupić takie plastikowe /... SandraS Podłączenie pralki 4,5 m od pionu (2) Dzień dobry, kupiłam niedawno swoje pierwsze mieszkanie - stan deweloperski.... K. drzwi prawe i lewe jak rozpoznac ? (2) Po czym rozpoznac ? Czy jak wchodze , czy jak wychodze ? tomek Remon przedpokoju. (4) Witam mam do remontu przedpokój, dlugi wąski. Na ścianie w tej chwili jest... Rico Samozamykacz do drzwi (3) Drzwi wejściowe do klimatyzowanego pomieszczenia - zastanawiam się nad...
1 z 31 »