zabudowa kaloryfera (7) http://www.meble.vox.pl/minideco_8/ na podanym zdjęciu jest zabudowa z... Natalia przedpokój - kafle czy panele? (41) czeka mnie remont kuchni.... zastanawiam się czy na podłodze w przedpokoju... mamma systemy elektronicznych zabezpieczeń technicznych (1) Jako wyspecjalizowana i koncesjonowana firma w branży zabezpieczeń... user_137692844652
jaki będzie koszt remontu pokoju 20 m kw? (19) połozenie na sufit płyty gipsowe,wygładzenie ścian,malowanie+robocizna ile... julia042 ile czasu potrzeba aby wykończyć mieszkanie 42m2 (32) Witam, mam pytanie : ile mniej więcej potrzeba czasu aby wykończyć mieszkanie... Ania hydrofor czy pompa głębinowa- doradzcie/ (13) co będzie lepsze w domku jendrodzinnym? moro Przeniesienie hipoteki na inną nieruchomość (2) Witam. Jakie procedury trzeba przejść i czy jest to możliwe. Przeniesienie... Dremto Piec na ekogroszek - jaki wybrać? (14) Szukam dobrego pieca na tanie paliwo, myślę o drzewigroszku ale może... witold czarny blat (1) Dzień dobry. Jestem na etapie projektowania kuchni. Podobają mi się czarne... Ania Zamiana okna na drzwi balkonowe (6) Jak w temacie. Chciałabym wymienić okno - (pojedyncze skrzydło) na drzwi... Majka Co na ściany farba czy fototapeta (5) Co na ściany fototapeta czy zwykła farba do salonu ? miki789 dobrej jakości stal (1) Jeśli ktoś szuka na swoją budowę czy tez do innych celów dobrej jakości blach... klaudiszka Założenie ogrzewania gazowego. (38) Witam chciałabym się dowiedzieć jakie są koszty położenie ogrzewania... krysztalek_o Osuszanie budynku po zalaniu (3) Kochani jak długo trwa osuszanie mieszkania po totalnym zalaniu. I jak... Lasmii Czy da się dopasować drzwi wewnętrzne do starej futryny? (26) Chodzi mi o to, czy można kupić gdzieś drzwi, które dopasują do istniejącej... ewwa Impregnat cegły (2) Bardzo proszę o komentarz i radę - fachowcy za aimpregmowali cegłę wewnątrz... M Dylatacja w piwnicy. Jak zabezpieczyć przed wodą? (1) Witam forumowiczów, Jestem na etapie wykopów pod piwnicę która będzie... Kreuss Farby do ścian i sufitów- proszę o poradę (103) Witajcie Proszę o pomoc- muszę wymalować mieszkanie, swoje pierwsze, mam... Agata materiały stalowe (1) Drodzy, gdzie najlepiej zaopatrywać się w materiały metalowe stalowe w... klaudiszka Kostka brukowa - jaka najlepsza? (33) Kostka brukowa - jaka najlepsza? ada