Kostka brukowa - jaka najlepsza? (21) Kostka brukowa - jaka najlepsza? ada Budowa kominka i zabezpieczenia ppoż (3) Planuję wkrótce budowę kominka. Zastanawiam się też opcjonalnie nad kozą.... janek Wymiana instalacji elektrycznej w kamienicy (2) Przymierzmy się do wymiany instalacji elektrycznej w kamienicy. Chodzi o...
plesń na suficie (16) Moja ciotka mieszka na 3 pietrze w Redlowie nad nia jest tylko strych. Jakies... stokrota15 Wykładzina na schodach? (1) Jak się sprawdza na betonowych schodach? Proszę o opinie **emi Płyta indukcyjna w starym bloku (34) Czy ktoś z was ma płytę indukcyjną w bloku ze starej płyty? Z tego co... SandraS ile czasu potrzeba aby wykończyć mieszkanie 42m2 (31) Witam, mam pytanie : ile mniej więcej potrzeba czasu aby wykończyć mieszkanie... Ania Mały patent na płytki (26) Pochwalę się, a co ! :) Kupiłem płytki podłogowe. Ich wybór był pracą... pomysłowy Dobromir :D Wymiana instalacji elektrycznej (9) Witam! Mozna "z gory" zalozyc jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej... Sven Lazienka (4) Czy ktoś robił łazienkę w woeloformatowych płytach gresowych jakie ceny... Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (10) Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają... magdalena klamki do drzwi [sklep] - gdzie? (10) Witajcie, Szukam sklepu z szerokim asortymentem klamek i zamków do drzwi.... GD Czy da się dopasować drzwi wewnętrzne do starej futryny? (24) Chodzi mi o to, czy można kupić gdzieś drzwi, które dopasują do istniejącej... ewwa Jakie schody? - co polecacie (32) Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie... Hexag Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (123) Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i... lk wiertarko wkrętarka jaka? (22) Czy jest może jakaś wiertarko wkrętarka, która nie kosztuje dużo a jest godna... jmk22 Usunięcie grzejnika (3) Usunęłam grzejnik w aneksie kuchennym. Pani inspektor przed usunięciem była... Ewa Kamień dekoracyjny w dużym pokoju? (30) Planujemy położyć na głównej ścianie pokoju. Jak Wam się podoba? Czy mogę na... weronka Poszukiwany fachowiec (2) Szukam kogoś, kto w miarę tanio naprawi usterkę prysznica. Bardzo proszę o... Klaudia Usługi budowlane (1) Oferuję usługi budowlane, wykonania projektów wnętrz (wysoki standard) jak i... Rafał
1 z 33 »