Jak zaimpregnować pergolę? (4) Chciałabym zaimpregnować drewnianą pergolę. Nie chce jednak korzystać z... petodo Remont biura (1) Jestem w trakcie remontu pomieszczeń biurowych. Będą wynajmowane, więc zależy... pakota basen na tarasie (1) Dzień dobry, poszukuję sprawdzonej, znającej się na rzeczy firmy, która... coolF farby colours z castoramy- ktoś nimi malował? (71) kupiłam te farmy, bardzo mi się spodobały kolory i dziś znalazłam na jakimś... LidiaM Jaki piec gazowy wybrać do kawalerki? (23) Witam, Proszę o radę bo zaraz oszaleję... proszę osoby, które miały podobne... Dr. Quinn OGRZEWANIE GAZOWE DOMU (31) Czy ktoś poświęciłby chwilę czasu i napisał, jakie ogrzewanie najlepiej... NowyMieszkaniecBojana Założenie ogrzewania gazowego. (31) Witam chciałabym się dowiedzieć jakie są koszty położenie ogrzewania... krysztalek_o Jaki kolor - białe meble i czarne blaty (3) Jaki kolor polecacie do kuchni, w której są białe meble z czarnymi... katods Dobór koloru ścian (2) Witajcie. Chciałbym się poradzić odnośnie doboru koloru ścian w pokoiku kilku... barber Meble sosnowe - jak przemalować? (2) Witam. Mam w domu meble sosnowe, lakierowane (bezbarwnie). Powierzchnie są... paton Jaka podłoga do mieszkania? (15) Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę... agnes Co zrobić ze starymi meblami (2) Witam, mam pytanie może się ktoś orientuje - mieszkam w bloku (spółdzielnia... kornelllia Kostka brukowa - jaka najlepsza? (8) Kostka brukowa - jaka najlepsza? ada Jakie panele podłogowe do nowego mieszkania (19) Mieszkanie to stan deweloperski. Przymierzamy się do remontu. Żona uparła... adaś Taras drewniany - szukam wykonawcy (5) Witam. Zdecydowałem się zrobić drewniany taras. Znacie i możecie polecić... Tomek Pokój dziecka - skosy (3) Hej. Chciałabym urządzi pokój synowi w trzech kolorach biały, szary i... ubers polecam fantastyczną ekipę remontową w gdańsku (3) jest dużo zapytań kogo wybrać do remontu mieszkania- ja skorzystałam- świetni... Gosia Ratunku! czy można położyć panele na starą mozaikę? (3) Mam starą mozaikę parkietową w przedpokoju,chcę uniknąć kurzu -"sajgonu",nie... ika Lazurowy szantung (2) Hej poradźcie z jakim odcieniem szarości zestawić kolor lazurowy szantung?... kanda Stara cegła bauherr (8) znalazłam takie cegły bauherr czy ktoś je już kładł? janka999
1 z 29 »