Malowanie taniej 517663517 (2) remonty od a do z radek Godna polecenia Pani do sprzątania Gdyni (4) Mam prośbę, czy ktoś mógłby polecić jakąś zaufaną, uczciwą i pracowitą Panią,... Joanna
Wymiana instalacji elektrycznej (10) Witam! Mozna "z gory" zalozyc jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej... Sven
Meble LOWEN (5) Witam. Chcialbym podzielic sie opinia na temat mebli LOWEN. Prosze... Lech Gdzie przechować meble podczas remontu, przeprowadzki (2) Podczas remontu, przeprowadzki przyda się dodatkowe miejsce, gdzie... Katarzynaa Kamień dekoracyjny w dużym pokoju? (32) Planujemy położyć na głównej ścianie pokoju. Jak Wam się podoba? Czy mogę na... weronka Jaka podłoga do mieszkania? (18) Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę... agnes Łazienka płytki (3) A gdzie znajdę fajne płytki, mam na myśli salon stacjonarny ? :) kanadka Kuchnia z leroy merlin (6) Czy ktoś robił u nich kuchnie na wymiar. Nasza kuchnia jest nie typowa 2.25na... Podłączenie gazu w kamienicy (1) Witam. Chcemy podłączyć gaz w kamienicy. To bardzo stary budynek pary... Piec na ekogroszek - jaki wybrać? (13) Szukam dobrego pieca na tanie paliwo, myślę o drzewigroszku ale może... witold Jakie panele podłogowe do nowego mieszkania (22) Mieszkanie to stan deweloperski. Przymierzamy się do remontu. Żona uparła... adaś Ile kosztował was remont mieszkania w bloku ??? (7) Ile kosztował was remont mieszkania w bloku ??? Guzik Założenie ogrzewania gazowego. (35) Witam chciałabym się dowiedzieć jakie są koszty położenie ogrzewania... krysztalek_o Domek Holenderski na działce budowlanej (6) Witam. Pytań mam kilka. Chcę kupić domek Holenderski postawić go na... Radek poradźcie mi czym umyć kafelki.... (27) Poradźcie mi drogie forumki, czym umyć kafelki w kuchni, są bardzo obsyfiałe,... mika Przeniesienie kuchni do salonu - zmiana funkcji pomieszczenia (6) Witam. Myślimy o przeniesieniu obecnej kuchni w kawalerce do salonu jako... michalu Płyta indukcyjna w wielkiej płycie (2) Witam, myśleliśmy o zainstalowaniu płyty indukcyjnej w bloku na Zaspie,... michalu Jakie schody? - co polecacie (33) Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie... Hexag Malowanie a zaprawki na scianie (29) Witajcie, usuwałem ubytki w ścianach po gwoździach, kołkach, jakieś... Tony
1 z 33 »