Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (133) Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i... lk płytki elewacyjne (1) pszukuję namiar na hurtownię płytek z dużym wyborem anonim Jakie panele podłogowe do nowego mieszkania (30) Mieszkanie to stan deweloperski. Przymierzamy się do remontu. Żona uparła... adaś
Położenie tapety-koszt (9) Jaki byłby koszt położenia przez fachowca tapety w 10m pokoju? ja Taras z desek kompozytowych - (47) Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy?... MM Jak porządnie wyczyścić dębowa podłogę ? (1) Potrzebuje porady. Moja jasna podłoga dębowa jest bardzo brudna wręcz... Aga Ściana g-k 10 cm (2) Planuję postawić ścianki działowe z płyt g-k o grubości 10 cm i mam dylemat:... Jaka podłoga do mieszkania? (21) Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę... agnes Deska kompozytowa - fachowca (1) Witam, poszukuję osoby / firmy, która zajmuje się położeniem deski... Michał Jakie schody? - co polecacie (36) Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie... Hexag Tynkowanie i cekolowanie - ile kosztuje? (16) Orientujecie się ile obecnie kosztuje metr kwadratowy tynkowania wewnętrznego... Sabbi poradźcie mi czym umyć kafelki.... (32) Poradźcie mi drogie forumki, czym umyć kafelki w kuchni, są bardzo obsyfiałe,... mika Kamień dekoracyjny w dużym pokoju? (37) Planujemy położyć na głównej ścianie pokoju. Jak Wam się podoba? Czy mogę na... weronka Wykończenie domu, wnętrz w sztukaterii gipsowej, rzeźby gipsowe. (10) Chciałbym zakupić rzeźby i samemu je przyklejać lub wynająć kogoś do... jacek Drzwi wejściowe do bloku w wielkiej płycie (1) Planuję wymianę drzwi wejściowych do mieszkania w bloku z lat 70-tych. Drzwi... allegruss Kostka brukowa - jaka najlepsza? (36) Kostka brukowa - jaka najlepsza? ada Szpachlowanie - jaki koszt? (22) Proszę o orientacyjny cennik i czas potrzebny do wykonania usługi... zzz Pilne!! Praska Kantherm (1) Czy ma ktoś pożyczyć praskę kantherm na dziś? I ewentualnie odsprzedać rurkę... Meble LOWEN (10) Witam. Chcialbym podzielic sie opinia na temat mebli LOWEN. Prosze... Lech ile czasu potrzeba aby wykończyć mieszkanie 42m2 (34) Witam, mam pytanie : ile mniej więcej potrzeba czasu aby wykończyć mieszkanie... Ania