Wymiana instalacji elektrycznej (12) Witam! Mozna "z gory" zalozyc jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej... Sven fachowiec godny polecenia (1) Witam chciałam podzielić sie opinią o pewnym wykonawcy W dzisiejszych... magda
odbiór domu z pozwoleniem na użytkowanie (2) Drodzy forumowicze, piszę do Was z prośbą o pomoc i radę. podjęłam się... anixxa1234
ocieplenie domu (8) Ile kosztuje "material" na ocieplenie? czyli styropian ,siatka,klej +tynk... remontujaca_blondyna !! Usunięcie grzejnika (4) Usunęłam grzejnik w aneksie kuchennym. Pani inspektor przed usunięciem była... Ewa Jakie panele podłogowe do nowego mieszkania (23) Mieszkanie to stan deweloperski. Przymierzamy się do remontu. Żona uparła... adaś Remont-stan deweloperski okolo 40m2 (10) Witam! Może podpowie ktoś, ile orientacyjnie trzeba +/- przeznaczyć na... Tabasco Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (126) Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i... lk chropowate kafelki podłogowe - czym domyc? (37) w mieszkaniu na przedpokoju i w kuchni mam białe chropowate kafelki. często... Evelajna Malowanie taniej 517663517 (2) remonty od a do z radek Godna polecenia Pani do sprzątania Gdyni (4) Mam prośbę, czy ktoś mógłby polecić jakąś zaufaną, uczciwą i pracowitą Panią,... Joanna Meble LOWEN (5) Witam. Chcialbym podzielic sie opinia na temat mebli LOWEN. Prosze... Lech Gdzie przechować meble podczas remontu, przeprowadzki (2) Podczas remontu, przeprowadzki przyda się dodatkowe miejsce, gdzie... Katarzynaa Kamień dekoracyjny w dużym pokoju? (32) Planujemy położyć na głównej ścianie pokoju. Jak Wam się podoba? Czy mogę na... weronka Jaka podłoga do mieszkania? (18) Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę... agnes Łazienka płytki (3) A gdzie znajdę fajne płytki, mam na myśli salon stacjonarny ? :) kanadka Kuchnia z leroy merlin (6) Czy ktoś robił u nich kuchnie na wymiar. Nasza kuchnia jest nie typowa 2.25na... Podłączenie gazu w kamienicy (1) Witam. Chcemy podłączyć gaz w kamienicy. To bardzo stary budynek pary... Piec na ekogroszek - jaki wybrać? (13) Szukam dobrego pieca na tanie paliwo, myślę o drzewigroszku ale może... witold Ile kosztował was remont mieszkania w bloku ??? (7) Ile kosztował was remont mieszkania w bloku ??? Guzik