Taras drewniany - szukam wykonawcy (9) Witam. Zdecydowałem się zrobić drewniany taras. Znacie i możecie polecić... Tomek łazienki remont (38) czy może ktoś polecić ekipę do remontu łazienki w bloku w gdyni czy warto... dd Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (186) Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i... lk
Taras z desek kompozytowych - (70) Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy?... MM Jaka podłoga do mieszkania? (50) Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę... agnes Jakie schody? - co polecacie (58) Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie... Hexag deska kompozytowa (1) Hej skąd polecacie kupić deskę kompozytową? Damian Budujemy taras (4) Buduję wymarzony drewniany taras chce aby pozostał niezniszczony przez wiele... hanga Przeniesienie kuchni do salonu - zmiana funkcji pomieszczenia (8) Witam. Myślimy o przeniesieniu obecnej kuchni w kawalerce do salonu jako... michalu Jakie dzrwi, aby rozwiązać problem hałasu z klatki? (4) jak w temacie, mieszkanie w bloku na gdańskiej żabiance, problemem są głośne... Dimma Zawiasy wahadłowe (1) Cześć wszystkim! Czy możesz mi powiedzieć, gdzie mogę kupić zawiasy obrotowe? Dareta Remont łazienki (31) Ile wynosi koszt wyremontowania łazienki ? wymiary 1,9m na 1,6m jest... Patrycja Pokój nastolatki (6) Chcemy z córką trochę przerobić jej pokój. Obecnie jest w nim mnóstwo kolorów... Mariola instalacja elektryczna (9) Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej w mieszkaniu 40 m2? ja Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28) Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają... magdalena Pytanie dotyczące planowania remontu domu (3) Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne... wadinyade Skąd wziąć drewno syberyjskie? (2) Skąd wziąć drewno syberyjskie, koniecznie oryginalne i sprawdzone pod kątem... Varte Meble ogrodowe z surowego drewna (6) Właśnie zakupiłem meble ogrodowe z surowego chyba sosnowego drewna. Pewnie... kodaks Kostka brukowa - jaka najlepsza? (56) Kostka brukowa - jaka najlepsza? ada Gniazdka, włączniki i wyłączniki (8) Wprawdzie jest to końcowy etap budowy, ale prawda tęż jest taka, że gdy... pewny