sofa do wyboru (1) Witam, obecnie jestem na etapie końcowym remontu. Zalezy mi na ułożeniu w... autor90 Gdzie najtaniej farby (18) Musimy odświeżyć domek na działce :) Mały domek z płyt i elementów... AgusiaGda nnt:Jakiej firmy farba do scian-sypialnia,pokoj dziecka. (30) Dziewczyny jakimi farbami malowałyscie mieszkanie?wiem ze potrzebuje farbe... Joaska
Jaka podłoga do mieszkania? (34) Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę... agnes łazienki remont (31) czy może ktoś polecić ekipę do remontu łazienki w bloku w gdyni czy warto... dd Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (22) Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają... magdalena Blat kuchenny z granitu?? Ma ktoś? Ile kosztował 1m2? (7) Zastanawiam sie nad granitem w kuchni :) Czy ktos z was ma takowy ? Ile... Truskaweczka piszczący grzejnik w łazience. (8) Jaka może być przyczyna piszczącego grzejnika? Wymienialiśmy go podczas... jozia Farby do ścian i sufitów- proszę o poradę (114) Witajcie Proszę o pomoc- muszę wymalować mieszkanie, swoje pierwsze, mam... Agata Dach płaski czy skośny (2) Stoimy przed decyzją płaski czy skośny dach. Marzy nam się płaski, ale bardzo... Lanta Pomocy!- kwaśny zapach po malowaniu (6) Może ktoś doświadczył czegos podobnego i doradzi jak bez zdrapywania i... nascimento Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (162) Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i... lk Jakie dzrwi, aby rozwiązać problem hałasu z klatki? (1) jak w temacie, mieszkanie w bloku na gdańskiej żabiance, problemem są głośne... Dimma Jakie schody? - co polecacie (44) Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie... Hexag Ogrodzenie (3) Jakie polecicie ogrodzenie do posesji? Drewniane czy jednak metalowe? Soldier Farba, z której łatwo schodzą zabrudzenia (16) Będę niebawem remontować przedpokój. Ostatni raz malowałam go jakieś 8 lat... Mola Jakie panele podłogowe do nowego mieszkania (43) Mieszkanie to stan deweloperski. Przymierzamy się do remontu. Żona uparła... adaś Wykończenie domu, wnętrz w sztukaterii gipsowej, rzeźby gipsowe. (11) Chciałbym zakupić rzeźby i samemu je przyklejać lub wynająć kogoś do... jacek Meble ogrodowe z surowego drewna (5) Właśnie zakupiłem meble ogrodowe z surowego chyba sosnowego drewna. Pewnie... kodaks wymiana szyb na cieplejsze lub folia? (22) Potrzebuje pomocy. Mam nowe okna (od dewelopera) dwu szybowe o wspolczynniku... dzun