Jaka podłoga do mieszkania? (43) Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę... agnes Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181) Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i... lk Jakie schody? - co polecacie (53) Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie... Hexag
Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28) Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają... magdalena Jakie dzrwi, aby rozwiązać problem hałasu z klatki? (3) jak w temacie, mieszkanie w bloku na gdańskiej żabiance, problemem są głośne... Dimma Pytanie dotyczące planowania remontu domu (3) Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne... wadinyade Skąd wziąć drewno syberyjskie? (2) Skąd wziąć drewno syberyjskie, koniecznie oryginalne i sprawdzone pod kątem... Varte łazienki remont (37) czy może ktoś polecić ekipę do remontu łazienki w bloku w gdyni czy warto... dd Meble ogrodowe z surowego drewna (6) Właśnie zakupiłem meble ogrodowe z surowego chyba sosnowego drewna. Pewnie... kodaks Kostka brukowa - jaka najlepsza? (56) Kostka brukowa - jaka najlepsza? ada Gniazdka, włączniki i wyłączniki (8) Wprawdzie jest to końcowy etap budowy, ale prawda tęż jest taka, że gdy... pewny Pytanie o remont (2) Mam zamiar wyremontować powierzchnię 835 stóp kwadratowych na dwie sypialnie.... roksakure Taras drewniany - szukam wykonawcy (7) Witam. Zdecydowałem się zrobić drewniany taras. Znacie i możecie polecić... Tomek Taras z desek kompozytowych - (65) Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy?... MM Łazienka - meble, szafka wisząca z umywalką (5) Witam ;) Jestem w trakcie remontu łazienki. Chcę zakupić szafkę wiszącą z... Aga Kamień dekoracyjny (10) Witam! Znalazłam producenta kamienia dekoracyjnego można kupić połowę taniej... Dominika co na grzyba na scianie? (13) poradzcie czym SKUTECZNIE usunąć grzyb na ścianie w domu? chodzi mi o... Joanna przedpokój - kafle czy panele? (47) czeka mnie remont kuchni.... zastanawiam się czy na podłodze w przedpokoju... mamma montaż balkonu (12) zastanawiam się właśnie nad domontowaniem balkonu do mojego mieszkania. mam... suszka jaki będzie koszt remontu pokoju 20 m kw? (20) połozenie na sufit płyty gipsowe,wygładzenie ścian,malowanie+robocizna ile... julia042