Parapetówka jakieś pomysły na prezent (1) Czy macie jakieś pomysły na prezent z okazji parapetówki? Szukam czegoś dla... Remont ścian- PROSZĘ O PORADĘ (3) Witam serdecznie. Jestem studentką i planuję remont pokoju w akademiku.... peciastar Taras z desek kompozytowych - (71) Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy?... MM
Jaka podłoga do mieszkania? (54) Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę... agnes Jakie schody? - co polecacie (62) Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie... Hexag deska kompozytowa (2) Hej skąd polecacie kupić deskę kompozytową? Damian Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (191) Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i... lk ile czasu potrzeba aby wykończyć mieszkanie 42m2 (38) Witam, mam pytanie : ile mniej więcej potrzeba czasu aby wykończyć mieszkanie... Ania Zapomiana ulica (1) Zapraszam na ulicę Ojca Pio w dzielnicy Wiczlino radnych a najlepiej... zdmzg Montaż karniszy (7) Witam, stanąłem właśnie przed zadaniem zamontowania karniszy. Sprawa prosta... Krausie Farby do ścian i sufitów- proszę o poradę (125) Witajcie Proszę o pomoc- muszę wymalować mieszkanie, swoje pierwsze, mam... Agata Sklep z tanimi farbami - gdzie w Gdyni? (4) Czy mozecie polecic sklep z tanimi farbami akrylowymi?w obi oczywiscie są,... Marlena# wymiana kotła gazowego (1) dzień dobry, czeka mnie wymiana dwufunkcyjnego kotła gazowego w mieszkaniu... Łukasz Eco nano powłoka hydrofobowa Sio2 Care Series zabezpiecza dachówki przed porostem mchów i grzybów. Zaimpregnuj swój dach raz a (1) Dach jest jednym z najważniejszych elementów domu, który wymaga regularnej... hydrofobowy pl Taras drewniany - szukam wykonawcy (10) Witam. Zdecydowałem się zrobić drewniany taras. Znacie i możecie polecić... Tomek łazienki remont (38) czy może ktoś polecić ekipę do remontu łazienki w bloku w gdyni czy warto... dd Budujemy taras (4) Buduję wymarzony drewniany taras chce aby pozostał niezniszczony przez wiele... hanga Przeniesienie kuchni do salonu - zmiana funkcji pomieszczenia (8) Witam. Myślimy o przeniesieniu obecnej kuchni w kawalerce do salonu jako... michalu Jakie dzrwi, aby rozwiązać problem hałasu z klatki? (4) jak w temacie, mieszkanie w bloku na gdańskiej żabiance, problemem są głośne... Dimma Zawiasy wahadłowe (1) Cześć wszystkim! Czy możesz mi powiedzieć, gdzie mogę kupić zawiasy obrotowe? Dareta