Wymiana starego grzejnika (5) Pomóżcie blondynce :) Mam bardzo ciepłe mieszkanie na ostatnim piętrze.... Blondynka w potrzebie Remoncik na już zadzwoń +48 735 766 335 (1) Od a do z mieszkania domy biura ( malowNie +48 735 766 335 Jacek Gdzie przechować meble podczas remontu, przeprowadzki (3) Podczas remontu, przeprowadzki przyda się dodatkowe miejsce, gdzie... Katarzynaa
Na wymiar - szafy, meble kuchenne (10) Witajcie! Zamierzam zrobić u siebie w mieszkaniu remont generalny.... LunaSuice materiały budowlane (1) Jeżeli chcesz sobie zremontować dajmy na to salon albo cokolwiek innego,... knaufik321 nnt:Jakiej firmy farba do scian-sypialnia,pokoj dziecka. (30) Dziewczyny jakimi farbami malowałyscie mieszkanie?wiem ze potrzebuje farbe... Joaska Blat kuchenny z granitu?? Ma ktoś? Ile kosztował 1m2? (7) Zastanawiam sie nad granitem w kuchni :) Czy ktos z was ma takowy ? Ile... Truskaweczka Pomocy!- kwaśny zapach po malowaniu (6) Może ktoś doświadczył czegos podobnego i doradzi jak bez zdrapywania i... nascimento Farba, z której łatwo schodzą zabrudzenia (16) Będę niebawem remontować przedpokój. Ostatni raz malowałam go jakieś 8 lat... Mola Wykończenie domu, wnętrz w sztukaterii gipsowej, rzeźby gipsowe. (11) Chciałbym zakupić rzeźby i samemu je przyklejać lub wynająć kogoś do... jacek wymiana szyb na cieplejsze lub folia? (22) Potrzebuje pomocy. Mam nowe okna (od dewelopera) dwu szybowe o wspolczynniku... dzun Jaki klej i kit do listew przypodłogowych? (8) Pytanie jak w temacie. Chodzi mi o montaż białych listew przypodłogowych MDF.... Piotr Panele (1) Witam kupiłam panele winylowe klejone od spodu od razu z klejem. Producent... Ania malowanie tapety-ktoś kiedyś robił? (20) Czy któraś z was kiedyś to robiła? chce przemalować tapete ktora strasznie mi... Emenems Poszukujemy zleceń (3) Od a do z Kompleksowe remonty mieszkań biur itp profesjonaliści ekipa z... Jan Remoncik na już zadzwoń umów się (1) +48 514 698 180 Przemek Złota rączka - Trójmiasto i okolice - krótkie terminy! (1) Złota rączka - Trójmiasto i okolice - krótkie Złota rączka - Trójmiasto i... user_137693040496 tapeta winylowa na flizelinie (4) czy to prawda, że jeśli położę tapetę jak w tytule na wszystkich ścianach w... ja45 Cegiełka dekoracyjna (1) Witam Państwa chciałam wam polecić bo ostatnio zrobiłam u siebie cegiełkę... Emilia Czy powinienem wymienić podłogę z twardego drewna na laminat? (2) Nasz dom ma trochę dziwny układ. Nasza kuchnia i jadalnia znajdują się na... assiah10