wymiana szyb na cieplejsze lub folia? (22) Potrzebuje pomocy. Mam nowe okna (od dewelopera) dwu szybowe o wspolczynniku... dzun Jaki klej i kit do listew przypodłogowych? (8) Pytanie jak w temacie. Chodzi mi o montaż białych listew przypodłogowych MDF.... Piotr Panele (1) Witam kupiłam panele winylowe klejone od spodu od razu z klejem. Producent... Ania
malowanie tapety-ktoś kiedyś robił? (20) Czy któraś z was kiedyś to robiła? chce przemalować tapete ktora strasznie mi... Emenems Poszukujemy zleceń (3) Od a do z Kompleksowe remonty mieszkań biur itp profesjonaliści ekipa z... Jan Remoncik na już zadzwoń umów się (1) +48 514 698 180 Przemek Złota rączka - Trójmiasto i okolice - krótkie terminy! (1) Złota rączka - Trójmiasto i okolice - krótkie Złota rączka - Trójmiasto i... user_137693040496 tapeta winylowa na flizelinie (4) czy to prawda, że jeśli położę tapetę jak w tytule na wszystkich ścianach w... ja45 Cegiełka dekoracyjna (1) Witam Państwa chciałam wam polecić bo ostatnio zrobiłam u siebie cegiełkę... Emilia Czy powinienem wymienić podłogę z twardego drewna na laminat? (2) Nasz dom ma trochę dziwny układ. Nasza kuchnia i jadalnia znajdują się na... assiah10 chmara - remont mieszkania/poddasze/schody (1) Szukam ekipy remontowej, która podjęła by się wyremontowania mieszkania (stan... Aleksandra Chcę kupić płyty włókno-cementowe (2) Gdzie w Polsce można kupić wysokiej jakości płyty włókno-cementowe?... Belasar OD CZEGO ZACZĄĆ WYKAŃCZANIE MIESZKANIA (68) Witam, mam pytanie od czego właściwie powinno zacząć się wykańczać mieszkanie... Marta Jakie polecicie udogodnienia w domu (2) Jakie ciekawe i przydatne udogodnienia macie w domu, które polecacie innym i... Solvina Usunięcie grzejników na wskutek zmiany sposobu ogrzewania (1) hej hej, mam do Was pytanie, niestety nigdzie na nie nie znalazłem... Korbaa Używane meble (1) Mam do oddania za symboliczną opłatą używane meble : 2 fotele , kanapa, 2... virgo1509 Wyciszenie mieszkania (11) Mam bardzo dokuczliwych sąsiadów u góry. Poradźcie proszę czy wygłuszenie... Misia Biały blat w kuchni - z czego zrobić ? (21) ma być jednolity i _koniecznie_ biały..bo musi pasować do lakierowanych... remontowa Biznes (1) Cześć czołem tak się zastanawiam na otwarciem wypożyczalni sprzętu dla użytku... mateusz farby do malowania na ścianach (20) chcę ozdobić Hani w sobote pokoj i nie wiem jakie farby kupić żeby nie były... asienkaj