Akumulator do Łodzi (3) Jak wybrać odpowiedni akumulator do Łodzi? Doradzicie jaką zamontować elektrykę? wilgotna ściana w przedpokoju... jak to zakryć??? (7) Ściana przedpokoju łączy się z łazienką przez co non stop mamy na niej wilgoć... baskasl Jakie panele podłogowe do nowego mieszkania (44) Mieszkanie to stan deweloperski. Przymierzamy się do remontu. Żona uparła... adaś
Komin do gazu - FAL czy kwasówka? (11) Czym się różni (poza ceną i materiaem) komin FAL od kwasówki? Kwestia... sadyl Cena remontu 150 m2 (7) Witam mam pytanko ile moze kosztować remont tzn. drapanie scian i tynkowanie... b4ko meble kuchenne - "zrób to sam" - wskazówki (16) Witam chcielibyśmy z mężem sami zrobić kuchnie. brak funduszy zmusza nas do... Judy Malowanie zadzwoń. Umów się (1) 516 664 526 poszukuję zleceń remont malowanie zadzwoń umów się Marcin Dom w stylu loft (2) Najgorzej ja trzeba 2 gusty spiąć. Dom robiony trochę pod loft... Nie do... lonte Montaż karniszy (6) Witam, stanąłem właśnie przed zadaniem zamontowania karniszy. Sprawa prosta... Krausie koszty wykończenia małej łazienki 4.8 m2 - stan deweloperski - mam na to 6-7 tyś. zł (36) Witam Państwa. We wrześniu 2012 odbieram mieszkanie w Gdyni. Powoli zaczynam... Maciuś Wymiana starego grzejnika (5) Pomóżcie blondynce :) Mam bardzo ciepłe mieszkanie na ostatnim piętrze.... Blondynka w potrzebie Remoncik na już zadzwoń +48 735 766 335 (1) Od a do z mieszkania domy biura ( malowNie +48 735 766 335 Jacek Gdzie przechować meble podczas remontu, przeprowadzki (3) Podczas remontu, przeprowadzki przyda się dodatkowe miejsce, gdzie... Katarzynaa Na wymiar - szafy, meble kuchenne (10) Witajcie! Zamierzam zrobić u siebie w mieszkaniu remont generalny.... LunaSuice materiały budowlane (1) Jeżeli chcesz sobie zremontować dajmy na to salon albo cokolwiek innego,... knaufik321 nnt:Jakiej firmy farba do scian-sypialnia,pokoj dziecka. (30) Dziewczyny jakimi farbami malowałyscie mieszkanie?wiem ze potrzebuje farbe... Joaska Blat kuchenny z granitu?? Ma ktoś? Ile kosztował 1m2? (7) Zastanawiam sie nad granitem w kuchni :) Czy ktos z was ma takowy ? Ile... Truskaweczka Pomocy!- kwaśny zapach po malowaniu (6) Może ktoś doświadczył czegos podobnego i doradzi jak bez zdrapywania i... nascimento Farba, z której łatwo schodzą zabrudzenia (16) Będę niebawem remontować przedpokój. Ostatni raz malowałam go jakieś 8 lat... Mola Wykończenie domu, wnętrz w sztukaterii gipsowej, rzeźby gipsowe. (11) Chciałbym zakupić rzeźby i samemu je przyklejać lub wynająć kogoś do... jacek