chmara - remont mieszkania/poddasze/schody (1) Szukam ekipy remontowej, która podjęła by się wyremontowania mieszkania (stan... Aleksandra Chcę kupić płyty włókno-cementowe (2) Gdzie w Polsce można kupić wysokiej jakości płyty włókno-cementowe?... Belasar OD CZEGO ZACZĄĆ WYKAŃCZANIE MIESZKANIA (68) Witam, mam pytanie od czego właściwie powinno zacząć się wykańczać mieszkanie... Marta
Jakie polecicie udogodnienia w domu (2) Jakie ciekawe i przydatne udogodnienia macie w domu, które polecacie innym i... Solvina Usunięcie grzejników na wskutek zmiany sposobu ogrzewania (1) hej hej, mam do Was pytanie, niestety nigdzie na nie nie znalazłem... Korbaa Używane meble (1) Mam do oddania za symboliczną opłatą używane meble : 2 fotele , kanapa, 2... virgo1509 Wyciszenie mieszkania (11) Mam bardzo dokuczliwych sąsiadów u góry. Poradźcie proszę czy wygłuszenie... Misia Biały blat w kuchni - z czego zrobić ? (21) ma być jednolity i _koniecznie_ biały..bo musi pasować do lakierowanych... remontowa Biznes (1) Cześć czołem tak się zastanawiam na otwarciem wypożyczalni sprzętu dla użytku... mateusz farby do malowania na ścianach (20) chcę ozdobić Hani w sobote pokoj i nie wiem jakie farby kupić żeby nie były... asienkaj Jaką drabinę wybrać? (3) Zabieram się za remont mojego mieszkania, zatem potrzebuje wielu niezbędnych... Małgorzata Kable elektryczne z 1966 r. (2) Witam, mam pytanie mieszkam w bloku wybudowanym w roku 1966 podobno w... Kasia Budynek z roku 1962 (1) Witam, chce kupić mieszkanie z roku 1962 ( na pewno nie jest to wielka... Ewa Jaka szafa? Komandor? (91) Chcę zabudować wnękę i w związku z tym prosze o radę, jaką firmę wybrać z... Barnaba Jaka łącznóść w nowym domu (2) Hej. Przeprowadzając się do nowego domu staję przed dylematem jakiego rodzaju... Podwieszane wc, czy faktycznie praktyczne? (23) Mam pytanie do osób, które u siebie w łazienkach mają podwieszane wc. Czy... Dagmara Założenie ogrzewania gazowego. (39) Witam chciałabym się dowiedzieć jakie są koszty położenie ogrzewania... krysztalek_o Montaż okien oraz parapetów (2) Przy montażu ciepłych parapetów jest sens zakładania taśm... Rozkele Remont WC (7) Remont WC ok 2 m2. Kapitalny. Ile mniej wiecej koszty wykonania mogą wynieść? MM plesń na suficie (18) Moja ciotka mieszka na 3 pietrze w Redlowie nad nia jest tylko strych. Jakies... stokrota15