Sypialnia w stylu hampton (5) Jakie odcienie farby polecacie do sypialni w stylu Hampton? kena Z czego są wykonane ściany działowe i konstrukcyjne w blokach z dużej płyty z lat 60 (1) Dzień dobry mam pytanie z czego są wykonane ściany działowe i konstrukcyjne w... Anna tynk mozaikowy - polecacie? czy odradzacie? (8) Witam przeprowadzam remont i zastanawiam się nad tynkiem mozaikowym w... ania
siłownia (1) Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór... Emil50332 Fotowoltaika - aplikacje (7) Macie jakieś apki dla osób, które działają w tej branży? Sugestie,... kente Zakup mieszkania (2) Kochani, już sama nie wiem mam do wyboru mieszkanie w bloku - 53m2 ,... Lantame Najlepsze okna (1) Siemka, jakie okna według Was są teraz najlepsze na rynku? Ja bardzo lubię... Meksi23 Szukam kogoś taniego do remontu kawalerki (2) Stare forum sprzed 10 lat niestety dane nieaktualne a nie jestem z Gdańska help materiały stalowe (2) Drodzy, gdzie najlepiej zaopatrywać się w materiały metalowe stalowe w... klaudiszka Jak zaimpregnować pergolę? (6) Chciałabym zaimpregnować drewnianą pergolę. Nie chce jednak korzystać z... petodo Długi remont u sąsiada z góry (1) Pytanie do Was: po jakim czasie trafiłby Was szlag , jeśli sąsiad remontuje... Mm Jaką firmę wybrać w Trójmieście do remontu (3) Jaką firmę wybrać w Trójmieście do remontu 505960550 Panele podłogowe (2) W jakim markecie kupię najtaniej? Potrzebuję 50m2 krycha88 Wymiana instalacji elektrycznej (15) Witam! Mozna "z gory" zalozyc jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej... Sven krzesło (1) Witam, możecie mi powiedzieć jak wybrać krzesełko do karmienia? Nie za bardzo... Inocenty121 Papier gładziowy (10) Według internetów jest to jakaś alternatywa do gładzi i syfu przy... aaa Zlew narożny - praktyczny? (5) Zastanawiam się nad zlewem narożnym, dwukomorowym, lub 1 komora duża, druga... Kaisa Podwójne malowanie? (9) Witam. Czy może ktoś się orientuje jak to jest z malowaniem podwójnym ścian.... :-) Porady dot. urządzenia domu i ogrodu (1) Jeśli szukacie inspiracji dotyczących aranżacji i remontu mieszkań, to... Papug czym myc plyte indukcyjna??? (49) czy trzeba specjalnych srodkow do mycia plyty indukcyjnej, ?? czy to... szanska84