Drut spawalniczy (3) Jaki drut spawalniczy będzie najlepszy do spawania acetylenowo-tlenowego.... bzik Meble kuchenne jak odświeżyć,okleić czy pomalować? (23) Macie jakieś doświadczenia w związku z odświeżeniem mebli? Robimy remont... agusia-gdansk Malowanie a zaprawki na scianie (30) Witajcie, usuwałem ubytki w ścianach po gwoździach, kołkach, jakieś... Tony
Adam Burdalski Tulap (1) Dzień dobry, czy korzystaliście Państwo z usług pana Adama Burdalskiego z... Basia nnt. prosze o rade remont. (18) Mieszkałam z partnerem na wynajmowanym mieszkaniu ... teraz dosc czesto... natalia87 Budować się czy mieszkać z rodzicami ? (1) Witam od jakiegoś czasu wynajmujemy mieszkanie dość dużo płacimy nie ma u nas... Nieuczciwy fachowiec (1) Witam serdecznie, czy ktoś z tu obecnych miał do czynienia z firmą remontową... aga1988 Wiertarko-wkrętarka (6) Cześć, szukam niedrogiej wiertarko-wkrętarki do użytku domowego, w ogrodzie i... M. Usunięcie kaloryfera z kuchni (18) Witam, Właśnie remontuję mieszkanie i chcę zlikwidować kaloryfer w kuchni.... Kataryna Nowoczesne drzwi (1) Jeśli poszukujecie nowoczesnych drzwi, polecam drzwi firmy Veyna.... moderamonia Instrukcja obsługi pralki ARDO WD1000 pilnie potrzebna (4) Witam, Potrzebuję instrukcji obsługi pralki ardo wd1000 jest to stary model... orderly płytki elewacyjne (1) pszukuję namiar na hurtownię płytek z dużym wyborem anonim Położenie tapety-koszt (9) Jaki byłby koszt położenia przez fachowca tapety w 10m pokoju? ja Jak porządnie wyczyścić dębowa podłogę ? (1) Potrzebuje porady. Moja jasna podłoga dębowa jest bardzo brudna wręcz... Aga Ściana g-k 10 cm (2) Planuję postawić ścianki działowe z płyt g-k o grubości 10 cm i mam dylemat:... Deska kompozytowa - fachowca (1) Witam, poszukuję osoby / firmy, która zajmuje się położeniem deski... Michał poradźcie mi czym umyć kafelki.... (32) Poradźcie mi drogie forumki, czym umyć kafelki w kuchni, są bardzo obsyfiałe,... mika Drzwi wejściowe do bloku w wielkiej płycie (1) Planuję wymianę drzwi wejściowych do mieszkania w bloku z lat 70-tych. Drzwi... allegruss Szpachlowanie - jaki koszt? (22) Proszę o orientacyjny cennik i czas potrzebny do wykonania usługi... zzz Pilne!! Praska Kantherm (1) Czy ma ktoś pożyczyć praskę kantherm na dziś? I ewentualnie odsprzedać rurkę...