Wybór gwoździ do użytku zewnętrznego (3) Szukam jakiś wytrzymałych gwoździ z przeznaczeniem do wykonania altany.... Elz49 wykup mieszkania (1) Dzien dobry, Czy jeszcze istnieje wykup mieszkania komunalnego (Chelm), ? Jak... ona Kostka brukowa (1) Witam .szukam kogoś dobrego i solidnego do położenia kostki brukowej zna... Marcin
podwyższenie wanny (2) na czym stawiać nóżki od wanny aby podwyższyć wysokość. Pan_Wacek Profile (1) Czy kupię dużą ilość profili aluminiowych w Nova Trading. Czy ktoś orientuję... klaudiszka Wymiana drzwi wewnętrznych - czy trzeba od razu wszystkie? (4) Niedługo będę przebudowywać jeden pokój w domu (zmniejszać go, stawiać... Agnieszka Samozamykacz do drzwi wejściowych (1) Przymierzamy się do wymiany samozamykacza do drzwi wejściowych na klatkę... hirek Zarządca budynku wspólnotowego (2) Planujemy zawiązać wspólnotę mieszkaniową, ale jestem na etapie analizowania... System klimatyzacyjny i wentylacyjny czy można łączyć? (2) Czy mozna łączyć system klimatyzacyjny oraz wentylacyjny w domu? Mam na myśli... Montaż lustra w ramie i wieszaka (2) Może ktoś podpowie jak zamontowac ciezkie lustro w ramie oraz ciężki wieszak... mamaSzymka Firma Rawak (2) Armatura łazienkowa Rawak co sądzicie? Pani40 Lazienka (7) Czy ktoś robił łazienkę w woeloformatowych płytach gresowych jakie ceny... Mały patent na płytki (27) Pochwalę się, a co ! :) Kupiłem płytki podłogowe. Ich wybór był pracą... pomysłowy Dobromir :D szukam antresole metalowe na wymiar - projekt i wykonanie (1) Dzień dobry, Szukam firm z Trójmiasta lub okolic które oferują projekt i... Wojciech Chropowate białe płytki (3) Czym czyścić nic nie ma lepszego jak szczota i kwasek cytrynowy drobno ziarnisty Porady Projekt mieszkania dla dziecka niepełnosprawnego (1) Poszukuje architekta/projektanta do zaaranżowania wnętrz mieszkalnych dla... Renata Skąd wkręty do remontu (3) Hej wszystkim. Zabieram się właśnie do remontu i jak pewnie wszyscy... mazowek Samozamykacz do drzwi (4) Drzwi wejściowe do klimatyzowanego pomieszczenia - zastanawiam się nad... Malowanie pokoju - jaki koszt? (16) Witam, jaki może być koszt malowania pokoju 9 m kw. xxx Dylatacja w poprzek balkonu nad pokojem? (3) Mam problem z balkonem który nadal "pracuje". Budownicwo 85'. Pod balkonem... Antek nie ciesz się