Usługi budowlane (1) Oferuję usługi budowlane, wykonania projektów wnętrz (wysoki standard) jak i... Rafał Wilgoć na ścianach wewnętrznych (6) Witam, Mieszkamy w domku - bliźniaku, wybudowanym w latach 50-tych na... cecha Prośba o radę, remont (5) Polećcie mi proszę jakąś dobrą farbę dla alergików, taką, którą jak się... Zbi
Uwaga nie polecam (3) Robiłam kapitalny remont mieszkania. Właściciel firmy Glater M. Duch bardzo... Paulina kosz wyburzenia ścianki nośnej (1) Witam Planuję dość duży remont w mieszkaniu na Witominie (płyta) i... Adam Co zrobić ze starymi meblami (8) Witam, mam pytanie może się ktoś orientuje - mieszkam w bloku (spółdzielnia... kornelllia naprawa okna pcv (7) Witam mam problem z oknem pcv, otoz na poczatku zaczynalo sie ciezko... hashi Pomozcie-grzyb na suficie! (11) Witam. Mam ogromny problem. Wynajmuje mieszkanie od półtorej roku.... sarailmarik elewacja (3) witam poszukuje firmy lub osób zajmujących się projektowaniem elewacji bartek nnt koszt wymiany okien w mieszkaniu (17) wiem, że to nie na temat ale chciałabym się zorientować ile mniej więcej... kolorowanka firma remontowa potrzebna (2) Witam! Poszukuję firmy, która wykonałaby mi kafelkowanie w łazience. Zależy... IP cena do jakosci (4) Czy roznica 2 punktow w energetyczności ekogroszka ma znaczenie? Jakos... fran Antresola/remont (2) Dzień dobry, poszukuje osoby/firmy, która w mieszkaniu zrobi antresole nad... Barbara fuga chemoutwardzalna (4) czesc podziele sie informacja jak umyc gres pobrudzony fuga chemoutwardzalna.... Stefan Sprzedam pilnie (1) https://gaudium-nieruchomosci.pl/mieszkanie-sprzedaz-488m2-639000pln-warnensk... Daniel Czym wytapicerować stare meble? (2) Jaki materiał najlepiej sprawdzi się do wytapicerowania starych mebli? Fuga epoksydowa - problemy (6) Dwa lata temu położyłem fugę epoksydową na blatach kuchennych.... sa∂yl zabudowa balkonu w falowcu (4) Hej Ma ktoś jakiś pomysł na zabudowę balkonu w falowcu? Może ktoś chciałby... viro Instrukcja obsługi pralki ardo wd1000 pilnie (1) Instrukcja obsługi pralki ardo wd1000 pilnie Junkers (2) Czy jest na forum jakiś mądry człowiek, który jest w stanie mi wytłumaczyć... Sylvia