Czym pomalować domek na działce? (3) Mały domek z płyt, potocznie nazywany "budą" ;) Od zawsze (co średnio 4-5... AgusiaGda 50 zł szpachlowanie malowanie i grunty (2) Marek Marek Stara cegła bauherr (12) znalazłam takie cegły bauherr czy ktoś je już kładł? janka999
pralka - w kuchni czy w łazience? (2) Jesteśmy przed remontem łazienki. Chciałam przy tej okazji przenieść do niej... basiula Osprzęt elektryczny (2) Mamy dylemat w sprawie wyboru osprzętu elektrycznego do mieszkania. Możecie... kielp Malowanie - w jaki sposób zrobić przejście z jaśniejszego odcienia do ciemniejszego. (6) Chcę pomalować pokój i szukam sposobu żeby zrobić na ścianach przejście.... Art Konada- salon w Leclercu (3) Cześć. Czy ktoś z Was zamawiał kuchnie z salonu konada / firma z Elbląga/ ,... IWONA Szklarz (3) szukam szklarza który wykona mi lustro fazowane na scianie wymair 3,6 na 3 w... marlena Remonty domu i mieszkania (3) Zbliża się remont w moim mieszkaniu. Może znacie firmę remontową jaką jest... Izabela Remont biura (6) Jestem w trakcie remontu pomieszczeń biurowych. Będą wynajmowane, więc zależy... pakota Jaka firmę remontowo- wykończeniowa polecacie ? (1) Jaka firma na terenie trojmiasta? Babcia Jadzia Gdzie drukujecie zdjęcia? (2) Bo mam problem, zamówiłam zdjęcia dużego rozmiaru w X, chciałam dla dekoracji... Olga Krasowski Wylewka (6) Chcemy wykonać remont poddasza zaczynając od wykonania wylewki... Anula Cekolowanie i kafelkarz szukam Wykonawcy (1) Witam, szukam osoby lub ekipy mogącej wycekolować ściany i sufit.... Łukasz Podłączenie pralki 4,5 m od pionu (2) Dzień dobry, kupiłam niedawno swoje pierwsze mieszkanie - stan deweloperski.... K. drzwi prawe i lewe jak rozpoznac ? (2) Po czym rozpoznac ? Czy jak wchodze , czy jak wychodze ? tomek Remon przedpokoju. (4) Witam mam do remontu przedpokój, dlugi wąski. Na ścianie w tej chwili jest... Rico Kominy systemowe (1) jak w temacie jaką firmę polecacie nowy Remont mieszkania (5) Witam, poszukuję ekipy(osoby) sprawnej i solidnej, która wykona remont... Lucy Jaki kolor do mlecznej czekolady (4) Posiadamy w salonie meble w kolorze mlecznej czekolady i chcielibyśmy dobrać... bakardo