smugi (6) witam pomóżcie maluje nie od dziś wychodza mi smugi na suficie próbowałem na... Łazienka w stylu retro (4) Łazienka w stylu retro jest moim marzeniem od dawna, ale nie wiem jak... pokada Szukam mieszkania do pomalowania szpachlowania (2) Witam chętnie wymaluje mieszkanie wyszpachluje jestem firmą jednoosobową od 3... dawid
Szukam. (4) Cześć. Mój ojciec ma warsztat samochodowy. Planujemy przeprowadzić tam... Adrian1960 Pila tarczowa. Co kupić ? (2) Szukam nie drogiej ( do 200 PLN ) piły tarczowej do użytku domowego, jakiego... Norbi_ stolarz do 3 szaf na Chełmie (6) Poszukuję sprawdzonego stolarza do wykonania 3 szaf wnękowych na wymiar.... Ilona Iniekcja krystaliczna (1) Czy ktoś robił iniekcje krystaliczna? Jaki jest efekt? Może ktoś poleci... bagnino uslugi remontowe - ktoś, coś? (8) Czy ktos zna może \dobrego i niedrogiego fachowca od renowacji scian w starym... Maja Działka Bojano Szkolna (1) Kupię zdecydowanie działkę w Bojanie w centrum na ul Szkolnej 503068730 Tomek okap 60 czy 90cm? (7) Jakie macie okapy w kuchni?60cm czy 90cm,mamy kuchnie 8m kw.i zastanawiam... Anka Zlecę wykończenie pod klucz 90-metrowego mieszkania w stanie deweloperskim (4) Szukam ekipy/firmy, która podejmie się wykończenia pod klucz mieszkania... R. Z ciemnego koloru na jasny (4) Mam w pokoju ciemny fiolet, a chcę przejść do jasnego koloru - nie białego,... padko Nowoczesne schody drewniane samonośne (2) Szukam fachowca, który będzie wstanie mi zamontować schody samonośne... Nisha Impregnaty czy lakierobejce? (3) Dla ochrony drewna wiem, że należy stosować impregnaty czy lakierobejce. Czy... kanda Remont mieszkania 40m2 (4) Witam, wiem że temat wałkowany niejednokrotnie, ale może ktoś chętnie pomoże,... Lui Okap wysuwany z blatu (2) Czy ktoś ma w swoim domu okap , który wysuwa sie z blatu ? Proszę o jakies... WWW naprawa wydechu (1) budowa i działanie układu wydechowego Tłumik końcowy Tłumik końcowy... mechanikwydechu Ciemny i intensywny kolor (2) Chcę zastosować jakiś ciemny i intensywny kolor. Jak to zrobić i gdzie, żeby... kotero Smutna jadalnia (2) Cześć. Chodzi o jadalnie. Pomieszczenie wydaje się bardzo ciemne i smutne. W... hegon Wybór elewacji (2) Jestem na zaawansowanym etapie budowy domu. Właśnie przyszedł czas na wybór... adrano