Impregnaty czy lakierobejce?

Dla ochrony drewna wiem, że należy stosować impregnaty czy lakierobejce. Czy jednak może zastosować też jakiś środek jako podkład?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chyba nie jest jakoś szczególnie konieczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biorąc pod uwagę składniki i właściwości współczesnych środków od ochrony drewna, nie jest to konieczne. Jeśli jednak miałbym coś poradzić, to Wood Preserver ATC. Jest to produkt przygotowany do konserwacji drewna, w szczególności na zewnątrz. Zawiera składniki chroniące przed grzybami, głęboko wnikające w drewno zarówno iglaste, jak i liściaste. Idealnie też nadaje się jako swoisty podkład pod inne impregnaty czy lakierobejce. Niekiedy stosowany jest też po lazurę. Najlepsze jednak efekty osiąga względem elementów drewnianych, które nie mają ciągłej styczności z gruntem lub wodą. Pozdrawiam ekspert Bondex
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaka podłoga do mieszkania? (54 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...

ile czasu potrzeba aby wykończyć mieszkanie 42m2 (38 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie : ile mniej więcej potrzeba czasu aby wykończyć mieszkanie 42m2 w stanie...

Taras drewniany - szukam wykonawcy (10 odpowiedzi)

Witam. Zdecydowałem się zrobić drewniany taras. Znacie i możecie polecić terminowego, rzetelnego...