Osprzęt elektryczny

Mamy dylemat w sprawie wyboru osprzętu elektrycznego do mieszkania. Możecie polecić coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze? Mieszkanie będzie miało nowoczesny wystrój - więc i osprzęt: włączniki, gniazdka również powinny dawać efekt nowoczesności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda, że nie napisałeś jaki masz budżet na ten cel. Bo wybór jest dosyć duży. Wśród popularnych producentów można znaleźć osprzęt od takich firm jak Simon, Ospel, Legrand, Kos, Karlik czy Gira lub Berker. Wśród popularnych urządzeń wymienić należy jeszcze urządzenia od ABB - który jest jednym z większych producentów. Odsyłam do https://osprzet-sklep.pl/abb-busch-jaeger-c-172.html - witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (191 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

ile czasu potrzeba aby wykończyć mieszkanie 42m2 (38 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie : ile mniej więcej potrzeba czasu aby wykończyć mieszkanie 42m2 w stanie...

Montaż karniszy (7 odpowiedzi)

Witam, stanąłem właśnie przed zadaniem zamontowania karniszy. Sprawa prosta technicznie, jednak...