Remon przedpokoju.

Witam mam do remontu przedpokój, dlugi wąski. Na ścianie w tej chwili jest farba strukturalna (zielona) taki ala baranek. Chce to zdjąć i zrobic jedną ściankę z cegły a reszta do pomalowania na jeden kolor. Na podłodze są stare deski albo do cyklinowania i lakier albo nowa do zrobienia (chciala bym zeby fachowiec określił) szukam ekipy ktora ma nie daleki terminy. Aaa i jeden pokój do odświeżenia (malowanie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę położyć płytki z cegły.Mam na stanie różne kształty ,formaty,kolory ( od żóltych po ciemne czerwone).Płytki cięte z naturalnej ,przedwojennej cegły rozbiórkowej.
Kontakt 511 159 159
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam tez przymierzam sie duzymi krokami do zrobienia remontu przedpokoju. Niestety wszystko jest w oplakanym stanie dlatego tez trzeba bedzie robic od nowa calosc. Moge sie podjac zdemolowania tego co zostalo by ciac koszta .. niestety dalej juz nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzic. Moze polecicie kogos po taniosci? Do tego zastanawiam sie co dac na sciany .. zalezy mi na tym aby wygladalo prestizowo jak najdluzej czasu. Przypadkiem trafilem na oferte kamienia naturalnego https://www.stonemaster.pl/oferta/ ktora wpadla mi w oko. Wyglada na latwa w utrzymaniu w czystosci co moze byc ogromnym plusem jak sie ma w domu dzieci tak jak ja :) Ile moze kosztowac metr ich polozenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

120 _150.zł/m2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28 odpowiedzi)

Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają są zwykle drogie, a...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...