Prośba o radę, remont

Polećcie mi proszę jakąś dobrą farbę dla alergików, taką, którą jak się pomaluje ściany to nie przyczepia się do nich kurz, a jak się coś ze ściany ściera, to farba nie odchodzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest taka nowa farba Magnata. Nazywa się Sypialnia, Pokój dziecka. Ma formułę która wyłapuje formaldehyd z powietrza. Co do jakości to Magnat jest ok. Plamy schodzą a farba zostaje na ścianie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

wyłapuje z powietrza i co dalej z nim robi-jedzie do zakładu utylizacj,czy magazynuje w ścianach sypialni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0


Niech pokażą wyniki badań naukowych potwierdzających to "wyłapywanie" i jego wydajność.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja pomalowałam sypialnie farbą Magnat Ceramic Care, to jest chyba najnowsza wersja tej o której piszecie. Farba ma rzeczywiście pochłaniać formaldehyd z otaczającego powietrza, do do tego jest antystatyczna i nie przyciąga kurzu i praktycznie nie posiada w składzie szkodliwych substancji lotnych. Z tego co się orientuję, to jest najlepsza farba dla alergików.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Pytanie dotyczące planowania remontu domu (3 odpowiedzi)

Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne Toronto, bliźniak z lat...

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28 odpowiedzi)

Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają są zwykle drogie, a...