Meble LOWEN (10) Witam. Chcialbym podzielic sie opinia na temat mebli LOWEN. Prosze... Lech PARKIEt/DESKA PODŁOGOWA (9) Witam, Chciałabym się dowiedzieć jak jest różnica między parkietem a deską... Krzysia hydrofor czy pompa głębinowa- doradzcie/ (14) co będzie lepsze w domku jendrodzinnym? moro
Remont a zmiana funkcji pomieszczenia (1) Witam. Mam pytanko do znawców tematu odnośnie remontow. Parę lat temu... user_138019187624 farby colours z castoramy- ktoś nimi malował? (87) kupiłam te farmy, bardzo mi się spodobały kolory i dziś znalazłam na jakimś... LidiaM Złota raczka +48 735 923 716 ( remonty Doświadczenie profesjonalizm (1) Marcin Marcin Schody zewnętrzne (1) Dzień dobry. W wakacje kupiłam dom i po tej zimie już wiem, że schody do domu... Zuzu czarny blat (3) Dzień dobry. Jestem na etapie projektowania kuchni. Podobają mi się czarne... Ania Czy da się dopasować drzwi wewnętrzne do starej futryny? (27) Chodzi mi o to, czy można kupić gdzieś drzwi, które dopasują do istniejącej... ewwa systemy elektronicznych zabezpieczeń technicznych (1) Jako wyspecjalizowana i koncesjonowana firma w branży zabezpieczeń... user_137692844652 Przeniesienie hipoteki na inną nieruchomość (2) Witam. Jakie procedury trzeba przejść i czy jest to możliwe. Przeniesienie... Dremto Zamiana okna na drzwi balkonowe (6) Jak w temacie. Chciałabym wymienić okno - (pojedyncze skrzydło) na drzwi... Majka Co na ściany farba czy fototapeta (5) Co na ściany fototapeta czy zwykła farba do salonu ? miki789 dobrej jakości stal (1) Jeśli ktoś szuka na swoją budowę czy tez do innych celów dobrej jakości blach... klaudiszka Osuszanie budynku po zalaniu (3) Kochani jak długo trwa osuszanie mieszkania po totalnym zalaniu. I jak... Lasmii Impregnat cegły (2) Bardzo proszę o komentarz i radę - fachowcy za aimpregmowali cegłę wewnątrz... M Dylatacja w piwnicy. Jak zabezpieczyć przed wodą? (1) Witam forumowiczów, Jestem na etapie wykopów pod piwnicę która będzie... Kreuss Skuteczny preparat na grzyb w łazience. (1) Dwa miesiące temu wprowadziliśmy się do nowego mieszkania. Jakieś 3tyg... Jaki piec gazowy wybrać do kawalerki? (24) Witam, Proszę o radę bo zaraz oszaleję... proszę osoby, które miały podobne... Dr. Quinn panele (2) zastanawiam się nad panelami, ale nie wiem czy warto kupować specjalnie od... Wiola