urządzenie ogrodnicze (1) Witam, jest na tym forum ktoś kto potrafi merytorycznie doradzić jak zabrać... Tomasz9560 Czy można założyć folię na okna, aby do pomieszczenia dostawało się mniej słońca? (2) Czy można założyć folię na okna, aby do pomieszczenia dostawało się mniej... James433 Podłączenie go gazu (2) Witam, wynajmuję lokal pod gastronomie i muszę jak najszybciej podłączyć gaz... Beata
Wykończenie pod klucz kompleksowo (2) Wykończenie pod klucz kompleksowo 505950550 Jak wymienić panele pod zabudową kuchenną (2) Czesc, chce wymienic panele w calym mieszkaniu. Niestety w aneksie kuchennym... Ala Remont kuchni (18) Kochani. Czeka mnie generalny remont kuchni - zbicie starych kafli oraz... Asia System alarmowy do domu (6) Przymierzamy się do montażu systemu alarmowego w naszym domu. Dodam, że... Czy istnieje technologia ''odlania'' domu z betonu ? tak jak partery blokow ??? (38) Czy jest mozliwosc ''odlania ''domu z betonu bo skoro partery blokow i pietra... keys fachowcy kontra papudraki (2) może powstanie tu taki ranking uczciwych i nieuczciwych panów od budowlanki.... aldona Szukam dywanu do salonu (1) Salon około 30m2. Urządzony w stylu nowoczesnym. Szukam czegoś oryginalnego.... Kinga Nowa instalacja elektryczna , kapitalny remont mieszkania 56m2 , Ile? (2) Budynek z lat 70-tych , ale zadbany, ocieplony, pomalowany . Niestety samo... Mirek Bateria prysznicowa Kludi abienta 35400....jak rozebrać? (4) Witam, może ktoś wie jak rozebrać baterię termostatyczną Kludi... :-) Kominek z płaszczem wodnym - biopaliwo, gaz, czy drewno??? (4) Cześć Forumowicze, stałam się właścicielką upragnionego segmentu. Na wiosnę... zuzannanawrot1 Wyciszanie drzwi (6) Czy ma ktoś może doświadczenie z wyciszaniem drzwi??? Chcę wyciszyć drzwi... Anka Planujesz remont? Odezwij się;) (1) Witam. Planujesz odświeżyć mieszkanie? Chcesz coś zmienić? Odezwij się .... Paweł Okna dźwiękochłonne/dźwiękoszczelne - czy warto? (5) Mieszkam przy ruchliwej ulicy i planuję wymianę okna w sypialni na okno... Gdynianka Impregnaty do drewna osmo wewnętrzne (1) Witam, jeżeli poszukujecie sprawdzonych produktów do dbania o wasze meble to... Tomasz Niecik Płyta indukcyjna w starym bloku (37) Czy ktoś z was ma płytę indukcyjną w bloku ze starej płyty? Z tego co... SandraS Parkiet -ratować? (23) Mam dylemat czy ratować zniszczony przez piasek wnoszony przez rowery i... jolkafasolka chropowate kafelki podłogowe - czym domyc? (42) w mieszkaniu na przedpokoju i w kuchni mam białe chropowate kafelki. często... Evelajna