Kominek z płaszczem wodnym - biopaliwo, gaz, czy drewno???

Cześć Forumowicze, stałam się właścicielką upragnionego segmentu. Na wiosnę rozpoczynam remont. Na pewno będzie instalowany kominek. Nie wyobrażam sobie jego braku:-) Tym razem chyba już z płaszczem wodnym. Moje rozterki dotyczą tego na jakie paliwo ma być ten kominek. Ktoś coś?:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj z moich doświadczeń z kominkami i zmieniającymi się trendami oraz praktycznością - kominek tylko gazowy - czystko ciepło i przyjemnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale trochę drogo, obecnie. jak u Ciebie sprawdza się kosztowo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podpinam się - jestem w przededniu budowy domu - kominek oczywiście tez będzie - początkowo chciałam ze względu "budowania ciepłej domowej atmosfery", ale tez ważna jest kwestia dogrzewania pomieszczeń poza sezonami grzewczymi - trochę z oszczędności. Ciekawią mnie kominki gazowe, chociaż do tej pory byłam zwolenniczką tradycyjnych - zapas drewna zawsze można mieć i nie ma się problemu z awariami w dostawie gazu itp ponadto kwestia wzrostu cen za gazu. Nie robiłam porównań co wychodzi bardziej oszczędnie - poznam chętnie opinie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jakie schody? - co polecacie (62 odpowiedzi)

Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie dotyczące schodów...

Farby do ścian i sufitów- proszę o poradę (125 odpowiedzi)

Witajcie Proszę o pomoc- muszę wymalować mieszkanie, swoje pierwsze, mam dość skromny budżet i...

Sklep z tanimi farbami - gdzie w Gdyni? (4 odpowiedzi)

Czy mozecie polecic sklep z tanimi farbami akrylowymi?w obi oczywiscie są, drogie w stosunku do...