Meble LOWEN

Witam.
Chcialbym podzielic sie opinia na temat mebli LOWEN. Prosze potencjalnych nabywcow mebli kuchennych LOWEN w Gdansku, aby dobrze sie zastanowili przed kupnem. Zamowilem mleble w tej firmie: meble kuchenne, dwie szafy, meble do pokoju. We wszyzystkich meblach bylo ponad trzydziesci usterek. Nie dajcie sie nabrac wlascicielowi, zeby zaplacic z gory. Informuje klientow, zeby zaplacic reszte sumy, bo inaczej fabryka nie wyda mebli.Kaze montowac swoim pracownikom uszkodzone elementy, tak jak bylo w moim przypadku.
Jest czlowiekiem milych u siebie w salonie, ale jak cos jest nie po jego mysli to podnosi glos. Byl na tyle glosny, ze zotal wyproszony z mieszkania. Obecnie sprawe oddaje da sadu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba widziałam u nich w salonie Pana meble z niby "usterką". Jeśli tak to trochę Pan przesadza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Meble LOWEN

Proszę o kontakt mam podobny problem z tą firmą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam problem z tą firmą! proszę o kontakt na annalaskows90@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po kilku latach zobaczyłem opinię więc odpisuję :)
Pan Lech widział korniki w płycie wiórowej fornirowanej.
Nie dał pracować montażystom, kazał podnosić każdą szafkę by zobaczyć czy nie ma przypadkiem do czego się doczepić.
Ogólnie klient bardzo mocno nakierowany na "RABAT", klient powiedział że odliczę 15 tyś to nie będzie sprawy.
Po chamskim zachowaniu któryś raz z kolei, montażyści zostali poproszeni o zakończenie prac.
Klientowi została zwrócona gotówka za nie dostarczone meble.
Sprawa w sądzie zakończyła się w 2019 r. ugodą z której na pewno klient nie był zadowolony.
Nauczka na przyszłość by już 1 dnia wychodzić od tego typy klientów, którzy nie pozwalają pracować i szukają gdzie tu urwać.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepsza marka mebli na wymiar w Trójmieście, krótko mówiąc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szafy z efektywnymi systemami organizacji, nie ograniczają absolutnie przestrzeni, a nawet ukrywają niektóre wady remontowe, czasami występują niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Meble pasują do aranżacji, wiec ja mogę polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiałem blat kamienny, błyszczący, do bardziej luksusowej aranżacji i ten producent mebli akurat rozumie, co to znaczy luksusowe wykończenie, bez żadnych błędów technicznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potrzebowałem biblioteki, bo jednak jestem fanem książek, a nie lektury elektronicznej i zlecałem dość nietypowy projekt zabudowy gabinetu. Bardzo fajnie wyszło. Jakbym mógł to wstawiłbym zdjęcie dla potwierdzenia. Dziękuję przy okazji za zaangażowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28 odpowiedzi)

Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają są zwykle drogie, a...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Jaka podłoga do mieszkania? (45 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...