Kable elektryczne z 1966 r.

Witam,
mam pytanie mieszkam w bloku wybudowanym w roku 1966 podobno w technologii tradycyjnej. Nigdy nie była wymieniana instalacja elektryczna.moje pytanie brzmi wszystkie kable na klatce schodowej są w pionie w takiej jakby studni. Chciałabym dokonać wymiany instalacji elektrycznej ale nikt mi nie jest w stanie udzielić informacji czy jest tam jakiś element zawierający azbest Może ktoś miał taki przypadek nie wiem jak to ugryźć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będziesz sama wymieniać tą instalację, własnemi ręcyma?
Bo jeśli zlecisz to fachowcowi, to ten będzie mógł to sam sprawdzić, własnoocznie. To nie forum wróżbiarskie i nikt ci zdalnie nie powie, co masz w szachcie.
A z mojego doświadczenia: nie spotkałem się nigdy z jakimikolwiek elementami azbestowymi w szachcie energetycznym. Czy to w budynkach z czasów prylu, czy starszych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Montaż karniszy (7 odpowiedzi)

Witam, stanąłem właśnie przed zadaniem zamontowania karniszy. Sprawa prosta technicznie, jednak...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (191 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

Jakie schody? - co polecacie (62 odpowiedzi)

Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie dotyczące schodów...