Łazienka płytki

A gdzie znajdę fajne płytki, mam na myśli salon stacjonarny ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukaj w salonach bokaro w Gdańsku i Gdyni, mają super kolekcje różnych marek, przede wszystkim spory wybór.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez trafiłam do sklepów bokaro, na prawdę byłam pod wrażeniem bo mają całe mnóstwo świetnych rzeczy, piękne płytki. A na miejscu można obejrzeć dużo ciekawych aranżacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łazienka płytki

Może klinkier do łazienki? -> http://kingklinker.pl/ Ja polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łazienka płytki

Purio salon na Zaspie ul. Hynka 67 (obok Lidla). Duży wybór kafli i ceramiki łazienkowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Łazienka płytki

Zamiast płytek Vandersanden, modny teraz i uniwersalny klinkier.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam te płytki https://bokaro.pl/oferty/perlato. Są naprawdę niesamowite. Uwielbiam jasne kolory i niesamowite wzory. Kolekcje Tubądzin są naprawdę świetne. Poza tym jakość płytek jest bardzo dobra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź zależy od tego, gdzie mieszkasz. Najlepiej będzie skontaktować się z lokalnymi sklepami budowlanymi i dowiedzieć się, czy mają w swojej ofercie fajne płytki. Możesz również poszukać w Internecie i odwiedzić sklepy budowlane w Twojej okolicy, aby uzyskać więcej informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aby wyremontować własną łazienkę, kupiłem płytki i inny sprzęt ze stronie internetowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Pytanie dotyczące planowania remontu domu (3 odpowiedzi)

Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne Toronto, bliźniak z lat...

Jaka podłoga do mieszkania? (45 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...