piszczący grzejnik w łazience. (10) Jaka może być przyczyna piszczącego grzejnika? Wymienialiśmy go podczas... jozia Wyrobienie numeru nin w uk (2) Siemka ludzie! Mam pytanko odnośnie NIN-u. Jak wygląda rozmowa telefoniczna i... Tłumaczenia tekstów technicznych (2) Szukam biura tłumaczeń do zlecenia profesjonalnych tekstów technicznych. Czy...
Mycie elewacji hala sportowa ktoś? (4) Prośba o polecenie firmy która umyje elewację a jej nie zniszczy. Do tej pory... Pazer99 Kamień dekoracyjny w dużym pokoju? (43) Planujemy położyć na głównej ścianie pokoju. Jak Wam się podoba? Czy mogę na... weronka Panele winylowe (2) Podłoga winylowa podbija Europę u nas znana m.in w hotelach, restauracjach,... winylove.eu instalacja elektryczna (8) Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej w mieszkaniu 40 m2? ja Poszukuje zleceń remontowe od a do z małe średnie duże (1) Remonty 668448229( Marcin Łazienka płytki (9) A gdzie znajdę fajne płytki, mam na myśli salon stacjonarny ? :) kanadka Pomoc w księgowości (1) Prosiłabym o pomoc, w ogarnięciu księgowości. Otóż jestem na ryczałcie. I nie... Nomona Gdzie najtaniej farby (21) Musimy odświeżyć domek na działce :) Mały domek z płyt i elementów... AgusiaGda Tynkowanie i cekolowanie - ile kosztuje? (17) Orientujecie się ile obecnie kosztuje metr kwadratowy tynkowania wewnętrznego... Sabbi Elewacja (13) Mam pytanie do specjalistów. Co będzie bardziej praktyczne jeśli chodzi o... Malekkin Ogrodzenie (7) Jakie polecicie ogrodzenie do posesji? Drewniane czy jednak metalowe? Soldier Płytki w salonie (3) Czy ktoś ma? Jak sie to sprawdza w porównaniu do paneli? Zabudowa kominka (1) Witajcie. W jaki sposob wykonaliście w prawidłowy sposób zabudowe kominka? Od... Agregat tynarski (2) Witam budujących, czy tynkowaliście sami?? Jeśli tak może macie godny... Prezent parapetówka (2) Króciutko. Prezent na parapetówkę, świeżo wybudowany dom, dla dobrze... Swordi Odrzucenie spadku (2) Witam Mam trzy pytania. Byłam u notariusza i dowiedziałam się , że jeżeli ja... Plantain Piec na ekogroszek - jaki wybrać? (19) Szukam dobrego pieca na tanie paliwo, myślę o drzewigroszku ale może... witold