sprzatanie prywatnych domow- szukam zlecen

Mam 27 lat. Jestem energiczna,dokładna,uczciwa,sumienna,niepaląca,dyskretna,godna zaufania. W branży jestem od ponad 3 lat.Obecnie sprzątam domy. Posiadam duże doświadczenie ze względu na to iż jestem osobą pedantyczną co skutkuje dokładnością i precyzją .Kocham czystość, ład i porządek.Nie znoszę bylejakości i fuszerki. Szanuję cudzą prywatność i własność. Sprzątam na środkach zapewnionych przez klienta.
.
.
Standardowe sprzątanie obejmuje:odkurzanie wszelkich, łatwo dostępnych powierzchni płaskich i wszystkiego co się na nich znajduje, sprzątanie łazienki oraz kuchni,odkurzanie i mycie podłóg, usuwanie pajęczyn, mycie schodów.
Dodatkowe prace jak:mycie okien, prasowanie uzgadniane są indywidualnie.

najchętniej Banino blisko pętli autobusowej bądź na trasie do Pępowa koło Algidy

wstępny kontakt: trzypotrzy333@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale jaka cena ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie, jaka cena za sprzątnięcie domu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na koszt składaja sie różne czynniki takie jak np. obecnosc zwierząt, metraż, czy dom jest regularnie sprzątany.... ceny zaczynaja sie od 100 zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a środki czystości ma dać właściciel? pytam bo się nie znam na takich usługach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

środki czystości zapewnia zleceniodawca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.up!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja znalazłam w skrzynce ulotkę- sprzątanie domów i ta firma posiada swoje środki czystości. No chyba ,że ktos posiada antyalergiczne wtedy sam kupuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli ktoś lubi, zeby za kazdym razem ktos inny przychodzil do Pańskiego domu i za kazdym razem tłumaczył na nowo- bo nie oszukujmy sie, rotacja w takich firmach jest ogromna to nic nie stoi na przeszkodzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...