Mariusz Bugajski - opinia

Brak możliwości kontaktu telefonicznego z biurem obsługi w gdyni, celem zgłoszenia awarii. Można tylko czekać cierpliwie na powrót dostarczania usługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mariusz Bugajski - opinia

Od zgłaszania awarii masz infolinię pod numerem 244 244 244 , lokalne biura obsługi służą jedynie do załatwiania spraw osobiście na miejscu !

Na infolinii możesz zgłosić problem jak również uzyskać pomoc techniczną , dowiedzieć się o promocjach , lub uzyskać informacje o rachunkach .

Jak to sobie wyobrażasz że kilka osób z biura obsługi będzie odbierać telefony z całej Gdyni , niech na jednej ulicy wystąpi awaria to i tak się nie dodzwonisz bo telefon będzie ciągle zajęty . Osoby tam przydzielone są jedynie do spraw w których niezbędny jest kontakt osobisty .

Infolinia jest przygotowana do odbioru dużej ilości połączeń , od tego jest . Myśleć ludzie ....

Są firmy które w ogóle nie mają biur obsługi ...mamy XXI wiek , to że infolinia nie znajduje się w miejscowości świadczenia usługi nie znaczy że nie ma z tym miejscem kontaktu .Idąc do BOK jak i dzwoniąc na infolinię przyjdzie do Ciebie ten sam technik .. Twój wybór czy wolisz stać w kolejce czy ...siedzieć wygodnie w fotelu i zadzwonić :) .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1