Drodka - ocena (1) Masakra. Nie polecam. Internet ciągle zanika. Kontakt z Biurem Obsługi tylko... Drodka Andrzej - ocena (1) Usługi coraz droższe, a jakość nie poprawia się. Andrzej Adam - ocena (1) Przery w dostawie internetu to standard rozmowa z serwisem (konsultant bez... Adam
Katarzyna Michna - opinia (1) Opisałam problem i otrzymałam właściwą pomoc, jestem zadowolona Katarzyna Michna Gosia - opinia (1) Najgorsza obsługa klienta. Po przedłużeniu umowy od trzech miesięcy walczę z... Gosia Elżbieta - opinia (1) Ponieważ kończyła mi się umowa mój telefon się rozdzwonił . Pani oświadczyła... Elżbieta msikorski89 - opinia (1) Szybka i sprawna obsługa. Duża wiedza techniczna u Konsultantów co nie zawsze... msikorski89 Marr - opinia (1) Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Awarie, notoryczne spadki prędkości,... Marr Urszula - opinia (1) U mnie wszystko działa dobrze, szybki serwis. Oferta super z Netflix Urszula Anonim - opinia (1) Nie polecam , co dziennie przycina się tv i brak sygnału, tragedia Anonim Urszula - opinia (1) Nie polecam. Nie potrafili poradzić sobie z usterką mojego kabla... Urszula Marcin - opinia (1) Najgorszy syf jaki można wybrać ciągły brak internetu Marcin Paweł - opinia (1) Nigdy więcej!!! Codziennie skanowanie kanałów, brak obrazu, przerywanie,... Paweł k - opinia (1) Dramat, codziennie jakis problem, przerywający internet.... k Anna - opinia (1) Masakra nigdy więcej. nie polecam! Anna Multidno - opinia (1) Codziennie ten g@wniany dekoder aktualizuje mi kanały przez co przerywa... Multidno maciej - opinia (1) Skarga na opieszałość Multimedia przy migracji nr tel. z Plus, skutkująca... maciej Basia - opinia (2) Niestety, aneks do umowy mamy do 31.01.2021 i niestety musimy do tego czasu... Basia Kacper - opinia (1) Tragedia !!!! firma dno dna. nie znam drugiej takiej. próba wypowiedzenia... Kacper Jeśli zależy wam na stabilnym dostępie do sieci (1) polecam omijać. Od kilku dni używam komórki jako modemu, bo internet albo... Anonim