Tomek - ocena

Wspolpracowalem z Norbertem Napiorkowskim w procesie zakupu nieruchomosci. Byl pelen zaangazowania I cierpliwosci dla kupujacego, od momentu pierwszych ogledzin mieszkania az po odbior kluczy, proces przebiegl milo, plynnie i czytelnie . Jego energia, wiedza I sposob bycia napawal pewnoscia. Polecam Norberta jak I agencje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy serdecznie za tak miłe słowa i pozytywną opinię!
Ogromnie cieszy nas fakt, że nasza współpraca zakończyła się pomyślną transakcją. Takie referencje są dla nas ogromną motywacją i napędzają nas do dalszego działania. Co najważniejsze – potwierdzają, że nasza praca oraz zaangażowanie przekładają się na realne efekty i satysfakcję naszych Klientów. Norbert również jest wdzięczny za tę referencję.
Zapewniamy, że wciąż będziemy oferować doradztwo na najwyższym poziomie, aby każda kolejna transakcja była równie udana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Magda W. - ocena (3 odpowiedzi)

Bardzo polecam biuro nieruchomości White Wood, które pomogło mi i mężowi w zakupie wymarzonego...