Jestem absolwentka tej szkoły. Zgadzam się poniekąd z każdą opisią już napisaną. Ja także jestem zadowolona z tej szkoły, jest dobry klimat, wiekszośc nauczycieli wyrozumiala, mozna sie wiele nauczyc.Co do opini ze nauczyciele bez wahania wstawiaja jedynki. To prawda ale tylko w niektorych przypadkach wiadomo ze jak nie chodzisz nie uczysz sie i olewasz nauczyciela jak do Ciebie mowi to nie bedzie zwracal uwagi na to czy ta jedynka Cie martwi boli czy niewiadomo co jeszcze... Wiadomo ze są nauczyciele ostrzejsi i mniej ostrzy. Ja uwazam ze wiekszośc nauczycieli jest świetna, naprawde nie wiedzialam ze moga byc tak w porzadku nauczyciele i tak skłonni do pomocy. I również pozdrawiam Panią Morawiec-Pietrych, Panią Buczme-Pawelec a także Panią Koźlińską ;-)
Szkola jet dosyc stara wiec nie oczekujcie ze bedzie wygladac jak nówka. W tym roku wymieniali okna, odnawiali lazienki i robili kafelki... Napewno duzo lepiej teraz wyglada:) Moim zdaniem szkola bardzo fajna i przyjaznie nastawiona chociaz wiadomo ze nie jest idealna, bo szkola nie moze byc ;-D Ogolnie to jezeli sie dostaniecie do tej skzoly to rownie latwo bedzie sie w niej utrzymac;p nie nie ma w niej tak dobrze:) duże TAK:)