Technikum Ekonomiczne

Technika

Gdynia, al. Zwycięstwa 194

te begatywne komentarze to pomyłka (2) Cześć rok temu skończyłam naukę w Gdyńskim Ekonomiku, Wspominam tą szkolę... Absolwent 2017 Świetna szkoła - polecam (1) Super szkoła, tu zdasz maturę oraz egzamin zawodowy. Szkoła z perspektywą.... Paulina Polecam (1) Szkoła godna polecenia !!!! Gdynia
Super szkoła! (1) Bardzo dobra szkoła po której na pewno zdasz egzaminy zawodowe i maturę. To... Krzysztof polecam (1) Domyślam się, że wszystkie oceny negatywne o tej szkole są uczniów... loczek Tragedia to mało powiedziane! (1) Niby "prestiżowa" szkoła... zajęcia dodatkowe powinny być prowadzone dla... Aneta MASAKRA (1) To, co się wyprawia w tej szkole, to jakaś pomyłka. Uczniowie mają pozamykane... ZANIEPOKOJNAUCZENNICA Tragedia (1) Począwszy od poziomu nauczania - niektórzy uczą tak, jakby przypominali... BlackWidow polecam (1) Ten komentarz pod spodem to jakaś bzdura. Nauczyciele są dobrze... x Brak słow (5) Jestem zrozpaczona czytajac ponizsze opinie.. Jezeli chodzi o nauczycieli... .. Patologia (1) Ta szkoła to kwintesencja patologii, kazdy robi to co chce, a nauczyciele... Anna ;) (2) Właśnie sie dostałam do tej szkoły i po dniach otwartych sądze że ta szkoła... Justynka ;* Pieniądze (2) Kadra nauczycielska na dość wysokim poziomie, łatwo się dostać gorzej... Kicia Szkoda gadać (1) Moim zdaniem szkoła nie nalezy do dobrych. Nauczyciele robią łaskę tylko co... .. Fajnie:)) (2) powiem krótko i na temat:) Dużo fajnych i seksownych kobiet,super kadra... Kamilo :) (1) Jestem absolwentka tej szkoły. Zgadzam się poniekąd z każdą opisią już... Beti :P ok (1) Ja osobiście chodziłem do tej szkoły parę lat temu (w 2005 skończyłem) jestem... spokojny człowiek :/ (1) Jestem absolwentka tej szkoly i nikomu jej nie polecam! Nauczyciele potrafia... absolwentka SYMFONIA_bezpłatnie (1) Tutaj nauczysz się ZA DARMO programu „SYMFONIA„ zobacz koniecznie... teacher