:(

Z wielkim żalem stwierdzam, że negatywne opinie o ARGONAUT (mimo iz zalewane przez te fałszywie pozytywne wypisywane na potrzeby Tomka D.) są prawdziwe.

Podejscie do klienta nadzwyczaj chamskie.

Prowadzenie zajęć nieprofesjonalne.

Zapisy na zajęcia już wzbudziły u mnie nutę niepokoju... -zachowanie Tomka D.

Nikt Cię nie wysłucha, na lekcjach są rzucane polecenia do wykonania ale nie ma czegoś takiego jak korygowanie błędów!!!

Możesz wykonywać wszystko źle ale ważne, że jesteś w wodzie i minuty lecą... A kaska już na koncie Tomka...

Czuję się OSZUKANA :(

NIE POLECAM!!! :/
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: :(

Zgadza się! Poza tym facet to straszny gbur - jakis relikt z PRL... Wyjety z Bareji... No, ale co ma sie starac - i tak ludzie do niego przyjda - może ktoś z PG albo z MOSIRU to zaglada, i zastanowi sie komu sprzedac miejsce nastepnym razem. Poza tym - ludzi piszcie, bo nie wierze, ze tylko mnie tak traktuje...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: :(

Alu w pełni sie zgadzam z twoja opinia.W tej kolejce do rejestracji Gropuonu tez sie czułam jak w PRL-u,masakra jakas!!!!!Ludzie przyjda bo taniej jest z gropuonem,tez sie niestety skusiłam na ta "promocje":( Jednak stwierdziałam ze nigdy wiecej,bo trzeba sie szanowac a nie lubie byc traktowana jak bydło,bo inaczej nie nazwę zachowania Tomasza D.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: ;))

A ja kupiłam na Grouponie ich Aqua aerobik i kumelą śmigamy co Piątek .

Jest BOSKOO....

Polecam ;))

http://www.groupon.pl/oferty/trojmiasto/argonaut/2909479
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4