Ola - opinia (16) Koniec Argonautu, przestają istnień. Ola Ola - opinia (1) O wlascicielu sie nie ma co wypowiadac. Instruktor dla malych dzieci znudzony... Ola Adrian - opinia (9) Pierwszy telefon z pytaniem o możliwość skorzystania z zajęć i cenę był w... Adrian
Użytkownik - opinia (3) Świetna szkoła, świetni instruktorzy. Użytkownik Mariusz - opinia (1) Gburowaty gość z obsługi, który nie słucha i zgrywa pawiana jak się o coś... Mariusz Aga - opinia (1) Moje dziecko zostało skutecznie zrażone do pływania. Pan instruktor wydawał... Aga magdalena - opinia (2) Szkoda pieniedzy na tą szkołe pływania, beznadziejny kontakt z instruktorem.... magdalena Andrzej - opinia (2) Szanowni Państwo, pracuje na wsi z trzoda chlewna i bydłem, ale takiego... Andrzej Agnieszka - opinia (1) Jedna gwiazdka za: - hamstwo prowadzącego - brak paragonu przy zakupie... Agnieszka Krystian - opinia (1) Krótko i na temat: Właśnie przygotowałem wszystkie dokumenty i jadę jutro... Krystian Anna - opinia (1) Zadzwoniłam do właściciela aby zebrać informacje i zapisać na zajęcia... Anna karolina - opinia (1) pan właściciel myśli, że jak przeczytał dwie książki więcej niż przeciętny... karolina Agnieszka - opinia (3) Nie polecam, a nawet odradzam w szczególności jaki mamy teraz czas chodzi mi... Agnieszka Mery - opinia (2) Dramat absolutnie nie polecam Kurs się nie odbył Kasa oczywiście przyjęta i... Mery Mama 7-latka - opinia (4) Ogólnie właściciel rzeczywiście specyficzny, ale my z Mężem wyszliśmy... Mama 7-latka marek - opinia (2) Dorzucę swoje trzy grosze po wczorajszej próbie zapisania dziecka do szkółki... marek Olga - opinia (3) Jakaś kpina w pierwszym kontakcie.Pan chciałby być mądrzejszy od... Olga Mama - opinia (2) Bardzo zle oceniam organizatora, olewa skutecznie klientow. Ordynarny,... Mama Marianna - opinia (1) Jeżeli chodzi o trenerów i naukę nie mam zastrzeżeń jednak właściciel to... Marianna nie polecam (1) Szczerze nie polecam, wlasciciel bardzo nieuprzejmy a wrecz wulgarny. Liczy... sylko