OWD pelen profesjonalizm w naciaganiu klienta (2) Brodaty prezes to pospolity naciagacz wykupilem kurs za 859 pln gdzie na... Mr Smith masakra (1) Indywiduum podające się za tomasza dobroczka powinno stać się obiektem... Piqsh Polecam (6) Polecam kurs nauki pływania dla dzieci pow. 7 lat – syn zaczął... Zadowolona
Nauka pływania w triathlonie- zero pasji zero zaangażowania. (3) Trafiłam w tym roku na zajęcia do Argonauta na nauki pływania przygotowujące... Klient Absolutna katastrofa (2) Ponieważ zostałem oszukany przez właściciela argonaut'a pragnę wszystkich... Michał Nauka pływania dla dzieci (5) Byłam klientką Argonaut 2x, z przerwami, najpierw na ciążę potem ze względów... Mama 3-latka Argonaut to porażka (1) Korzystałam z meżem z zajec/a wlasciwie godzin/wykupionych na osirze przez... kobieta +40 Beznadziejne zarządzanie-przepełnione grupy (1) Nie polecam tej szkoły, ponieważ nie szanuje się klienta. Firma jest... kinia Argonaut = solidna firma (2) bardzo się cieszę iż mój 4 letni syn Igor może uczestniczyć w zajęciach na... Gosia ARGONAUT - JEDNA WIELKA POMYŁKA (6) Odradzam jakąkolwiek współpracę z nimi - potwierdzam, że traktują klienta jak... Tomasz Lisowski porażka (1) Skusily mnie godziny zajec w tygodniu i cena. Jednak nauka plywania na małym... Anna nieuprzejma obsługa (2) Niekulturalne potraktowanie pytania o kurs sprzedawany na Grouponie.... piotr s Odradzam (2) Zainteresowałam się tą szkołą po znalezieniu ich oferty na Groupnie (kurs... Niedoszła klientka o Argonaucie słów kilka... (1) Do szkoły Argonaut zaprowadził mnie czysty przypadek i powiem Wam, że bardzo... Ostatnia paróweczka hrabiego Bar Nurkowanie z gruponu (1) Mieliśmy z dziewczyną wątpliwą przyjemność próbować u tego Pana wykorzystać... metho ARGONAUT - super jakość od wielu lat !!! (1) Szanowni Państwo Z wielką przyjemnością rekomenduję firmę AARGONAUT do nauki... Leszek kurs pierwszej pomocy (1) Wykupiłam kurs EFR na grouponie i jestem z niego bardzo zadowolona. Pan... Aga OWD (1) Kurs prowadzony rzeczowo i konkretnie. Instruktor-Pan Tomasz ma wieloletnie... JazzA Córka szczęśliwa! (1) Na zajęcia w Argonaut uczęszczam od kilku miesięcy na basen Politechniki z 5... Agnieszka Profesjonalne podejście (1) Trafiłem do Argonaut w celu doskonalenia techniki. Okazało się że mój sposób... awo