Nauka pływania dla dzieci

Byłam klientką Argonaut 2x, z przerwami, najpierw na ciążę potem ze względów zdrowotnych musiałam zrezygnować (unieruchomienie w gipsie)- piszę o tym bo jest ważne w dalszej części opinii. Otóż kilka dni temu zadałam pytanie mailowo o naukę pływania dla trzylatka, dostałam maila zwrotnego, wybrałam termin i chciałam telefonicznie "dograć" szczegóły. Odebrał Tomasz "Burak" Dobroczek, usłyszałam mądralę z kompleksami. umówienie się na gówniany basen graniczyło z cudem, umówienie sie na basen było trudniejsze niż umówienie się na audiencję u Papieża Franciszka! Dobroczek to cham i prostak o wybujałym ego!na moją uwagę ze byłam już klientką argonautu, Dobroczek stwierdził że po rozmowie ze mną to on już wie dlaczego jestem "byłą" klientką. Od wielu lat w internecie pojawiają się niepochlebne o nim opinie, a jednak On nadal prosperuje! jakim cudem?
Dowiadywałam się w UOKIKU jakie mam prawa, Pani tam pracująca dała mi kilka wskazówek z których zamierzam skorzystać. Zaznaczam że nie jest to pierwszy raz kiedy Dobroczek mnie obraził. Tym razem to przegiął.
Znam 8 osób które korzystało z usług Argonautu, żadna z tych osób nie jest zadowolona- to skąd te dobre opinie? sam je fabrykuje?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nauka pływania dla dzieci

Popieram Panią , argonaut obchodzić z daleka brak kompetencji i umiejętności.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nauka pływania dla dzieci

No niestety to prawda, też przeszedłem atak psychoagresji jako Klient.....Od tamtej pory odradzam wszystkim korzystanie z usług tej firmy, z uwagi własnie na niezrównoważonego właściciela. Jakby była jakaś akcja protestowa, to się zgłaszam, bo szkoda, że kolejni niewinni ludzie, muszą przez to przechodzić.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nauka pływania dla dzieci

No możemy coś zorganizować, tym bardziej że na basenie na Chełmie mają praktycznie monopol, a zależy mi aby tam chodzić bo tam mam najbliżej. A swoją drogą to ciekawe że w dobie wolnego rynku ktoś tak nieprzyjemny jak dobroczek nadal się trzyma! na pewno nie są dobrzy bo wiecznie można przeczytać na nich skargi o tej samej treści: niedopowiedzenia na gruponach i chamskie zachowanie właściciela!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nauka pływania dla dzieci

Daje w łapę komu trzeba i ma monopol na basenie na chełmie, nigdy nie polecę tej szkoły może swoim wrogom- porażka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0