Kurs nurkowania - Polecam (1) Wszystkim polecam kurs nurkowania organizowany przez Argonaut.Można się tam... Nurek Polecam wszystkim (1) Chodzę na zajecia prowadzone przez tą firmę od 4 lat i bardzo jestem... Olga Sawicka Aqua Aerobic z Pania Yvettą - super (1) Zajęcia aerobic prowadzone przez Pani Yvettę są super. Sympatycznie, miło i... Sylwia
Polecam Aqua Aerobik u Pani Ywetty - > JEST SUPER !!!! (1) Chociaz chodze tam od niedawna na zajecia aerobiku to moge z pewnoscia juz... KAROLINA patryśka - opinia (1) Gorąco polecam korzystanie z usług oferowanych przez klub Argonaut.... patryśka a jednak można popływać na basenie (1) Chodziłam na basen do Mosiru już wcześniej lecz nie mogłam kupić karnetu. A... Monika Dla mnie super. (1) Od 6 roku życia chodzę na basen do Argonaut'a zawsze jest miła obsługa i... Ryby Arogancja (4) W dniu 09.06.2008 na basenie Chełm zostalem potraktowany w sposob chamski i... Zdszisław Leszkowski strzelec - opinia (1) Uczestniczyłam w kursie nurkowania i jestem bardzo zadowolona. Mili... strzelec Jakie problemy z kupnem karnetów na basenie ????!!!!! (1) Ostatnio chciałam z dziećmi i znajomą popływać na basenie. Poszłyśmy na... trower Fatalna obsługa!! (1) Jak dzwoniłam na jeden z tych nr, odebrała Pani. Na pytanie gdzie są zajęcia... Alina koszmarna obsługa (1) Na wysłane mailem pytanie o basen, dostępność miejsc dostałam szablonowa... niedoszla klientka jaki basen? (1) Na jakim basenie odbywają się zajęcia z aqua areobiku? aga Bardzo dobra szkółka pływania (1) To chyba najlepsza szkółka pływania w trójmieście. Pracują tam bardzo... andrzej76 PO CO PODALI NUMER TEL ??????? (1) PARANOJA!!!!! na ich stronie podany jest numer tel, niestety pan nie... kasia SSSSUUUUPPPPPEEERRRR!!!!!! (1) Osobiscie uważam, ze zajęcia zarówno z Nauki Pływania jak i z Aqua Fitness... mati