Gosia i Jacek - opinia (1) Z Argonaut związaliśmy się prawie 10 lat temu. Gorąco polecam. Szybko uczą,... Gosia i Jacek POLECAM!!! (1) Polecam pływanie z Argonautami, bo tu widać profesjonalizm i duże... Monika kasia - opinia (2) Od 3 lat syn uczęszcza na zajęcia prowadzone przez Argonaut. Nigdy nie miałam... kasia
Profesjonalna obsługa (2) Nigdy się nie zawiodłem na Tomaszu D. , zawsze służy fachową radą i nigdy nie... Arturo Aqua Aerobic (2) Gorąco polecam zajęcia z agua aerobiku . Zajęcia z aerobiu prowadzone... Miroslawa Wybieralska Pływanie, przyjemność, relax (1) Z firmą związany jestem od 2 lat. Świetna atmosfera, mili ludzie, czysta... Jark G. Polecam zakup sprzętu - profesjonalnie i indywidualnie (1) Zdecydowanie polecam firmę, szczególnie osobom, które potrzebują sprzęt do... gofgalk SUPER (1) Jestem po operacji kręgosłupa,aerobik pomógł mi bardzo nie tylko ruchowo ale... basia Aquaaerobik (1) Uczęszczam od ponad roku na zajęcia z aquaaerobiku. Uważam że prowadzone są... Joanna Trudno ocenić... (2) ...ponieważ jak ocenimy dobrze, to przyjdzie za dużo ludzi i nie będzie jak... Olek ARGONAUT polecam wszystkim! (2) Z reguły nie wystawiam żadnych opinii w internecie i szczerze przyznam, że... Wojtas Ostrzegam przed instruktorem Tomaszem D.! (4) Dołączam się w swojej ocenie do niepochlebnych opinii, które się tu juz... Beata L. REWELACJA!!! (3) Gorąco polecam. Argonaut prowadzi zajęcia profesjonalnie i dostosowuje... MW jest OK (1) Moim zdaniem Argonaut jest OK. Profesjonalnie uczą pływania, nurkowania i... Lesław super (1) Korzystam z usług tej firmy 3 rok i jestem bardzo zadowolony z usług.... Tomasz Polecam jak najbardziej (1) Zajecia z basenu mozna odrabiac w kolejnych dostepnych terminach. Konkurencja... Robert NIE POLECAM (3) nauka pływania dla dorosłych na tragicznym poziomie (chyba robią wszystko aby... niezadowolona Polecam (1) Na basen do Argonaut zaczęłam uczęszczać 3 lata temu i wtedy stwierdziłam że... Mama basen i kurs 1 pomocy (1) Gorąco polecam zarówno basen jak i kurs pierwszej pomocy w Argonaucie.... monia Polecam szkołę nurkową Tomasza i Ivety. (1) Od dłuższego czasu współpracuję z szkołą nurkową Argonaut i od samego... Jacek