Godne polecenia (1) nauki pływania jakie udziela Pan Tomek są godne polecenia, na tych zajęciach... Mateusz Super nurkowanie (1) zajęcia z nurkowania u Tomka odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze. Na... Sławek PEŁEN PROFESJONALIZM! (1) Wszystkie mięśnie pracują i full relaks. Profesjonalnie zorganizowanie... Wierri
super (1) chodzę na basen od 2006 r. i z reka na sercu zachęcam wszystkich którzy chcą... Tomasz Polecam (1) Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, podejście do dzieci prawidłowe, jest to... Anna Bęska S.Surus opinia (1) córka bardzo zadowolona. chętnie uczestniczy w zajęciach, dużą sympatią darzy... Sylwia Leszek Stefaniak - opinia (1) Krótko - POLECAM !!! Dłużej - moja 9-letnia obecnie córka jeszcze dwa lata... Leszek Stefaniak Iwona Przywara - opinia (1) Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach. Widzę postępy w nauce pływania. Iwona Przywara Basen , który mogę polecić ! (1) Do szkoły pływania i nurkowania ARGONAUT chodzę na pływanie rekreacyjne ,... S.POPOWSKI Polecam profesjonalną obsugę. (1) Super podejscie i ogromne doswiadczenie .Polecam Argonaut. Zbyszek Kamer Szkoła Pływania oraz basen pływacki , który mogę polecić innym. (1) Szkoła Pływania Argonaut oraz basen pływacki , który mogę polecić innym.... Grzegorz Czesnowski aqua aerobic z ARGONAUT (2) pomimo tego, że nie umiem pływać, a wręcz panicznie bałam się wody, za namową... Beata basen na Chelmie (2) bsen super ludzie terz czysto nowoczesnie cieplo nic tylko plywac polecam... kubala Uważam że to wspaniała forma relaksu zarówno dla dzieci jak i rodziców. (1) Uważam że to wspaniała forma relaksu zarówno dla dzieci jak i rodziców.... Leśniewska Gorąco polecam szkołę ARGONAUT, przemiły i profesjonalny personel, zwłaszcza najmłodszym adeptom pływania. (1) Szkoła jest SUPER!!! Uczęszczam już na drugi kurs. Córka ma prawie trzy... MARIA Zębrzuska FAJNY BASEN!!! (1) Polecam, bo należy docenić projesjonalizm prowadzonych zajęć i miłą atmosferę. Nisia AQUA AEROBIC i AQUA FITNESS u Yvette Dobroczek Jest THE BEST !!!!!! (2) ARGONAUT to REWELACJA. Miła atmosfera, dobry sprzęt, świetna instruktorka... KLIENTKA Marost Pływać każdy może... troche lepiej lub troche gorzej.... ;))) (1) Polecam każdemu - i temu kto nauczył się pływania i temu kto stracił już... Mon Dla mnie bez zastrzeżeń. (2) Naprawde polecam. Fachowi instruktorzy i lata doświadczeń robią swoje. Naz kurs nurkowania (2) Serdecznie polecam. Posiadana wiedza praktyczna, a w szczególności... Sylwester Mieszczak