Nauka pływania (1) Od pewnego czasu uczęszczam na zajęcia z pływania dla dorosłych i jestem... Magda Nurkowanie z Argonaut (1) Konkretnie , solidnie , pełen profesjonalizm , podążanie własną wypracowaną... Jarosław Akman A ja chodze na plywanie po prostu i jest SUPER (1) No a ja chodz etam na plywalnie na rekreacje od roku, i sobie wielce chwale.... Piotr
Jaro - opinia (1) Polecam tą FIRME uczęszczam regularnie na ich zajęcia, moje dziecko uczy sie... Jaro Kurs nurkowania tylko z firmą Argonaut (5) Pragnę gorąco polecić kursy nurkowania prowadzone przez Pana Tomasza ze... AniaG Argonaut kurs nurkowania rewelacja (7) goraco polecam Profesjonalna nauka nurkowania Tomasz posiada ogromna wiedze... kubala Gorąco polecam każdy rodzaj zajęć prowadzonych przez Argonaut (4) Nie wiem skąd się biorą na forum kąśliwe opinie . Tym co je napisali radzę ,... Wojtek T. Kursy nurkowania i pływania, Aqua Aerobik (4) Bardzo profesjonalny kurs nurkowania. Jeżeli chcesz bezpiecznie nurkować to... Sławek Świetna szkoła - widoczne postępy (1) Polecam wszystkim rodzicom, którym zależy na profesjonalnym kursie pływackim... Agata Gwardyś pokażcie mi lepszych (1) aby ocenić trzeba spróbować a warto polecam wszystkim tą FIRMĘ ryszard szkoła nurkowania (1) szkolenie nurków na wysokim poziomie, instruktor Tomasz Dobroczek to... Łukasz K. Kupiłem płetwy (1) Kupiłem płetwy i jestem wielce zadowolony z tego że kupiłem w Argonaut... maciej POLECAM WSZYSTKIM ARGONAUT (1) Mój syn Mariusz chodzi do Argonauta od czterech lat (zaczynał jeszcze w... Monika Szukałam szkoły pływackiej i wreszcie znalazłam!!! (1) Ja szukałam właśnie takiej szkoły pływackiej no i chyba znalazłam . Wszyscy... Ania Drygalska Po prostu - POLECAM. (1) Miła atmosfera połączona z profesjonalizmem. Polecam, pozdrawiam i dziękuję! Mateusz Sympatyczne wrażenia z basenu... (1) Będąc częstym gościem basenu i klientem Argonauta, jestem pod wrażeniem tego,... Grzesiek POLECAM W 100% (1) Indywidualne podejście do każdego człowieka, bardzo życzliwa atmosfera ,... Katarzyna Polecam - kursy nurkowania i sekcję pływacką! (1) Chciałbym polecić wszystkim kursy nurkowania w firmie Argonaut! Są... Dawid POLECAM !!! (1) Gorąco polecam zajęcia na basenie z ARGONAUTEM. Nauka pływania i aquaaerobic... Wojtek H. Polecam. (1) Mi na początku nie uśmiechało się jeżdzić z Przymorza aż na Chełm... Adela