rozczarowanie (2) Pan D jest chamem, nie potrafi udzielić kulturalnej odpowiedzi przez telefon... nie skorzystam bo ... Mega pozytyw :) (1) Bardzo sympatycznie, z klimatem właściwym tylko temu miejscu :) Dobre... Marta Goraco, goraco polecam (1) Moja corka uczy sie plywac u Pani Yvette od 8 miesiecy. Ma 6 lat. Na poczatku... Karolina
Gorąco polecam.... (2) Na aqua aerobik trafiłam do Pani Yvett dla polepszenia swojej sprawności... Bożenna... nurkuj tylko z argonautami (2) juz plywam pod woda!!!!! trwalo to tylko 7 dni i nauczylem sie podstaw... wlodek Bardzo polecam Aqua Aerobic (1) Ćwiczę aqua aerobic od czterech miesięcy. Po urodzeniu drugiego dziecka... Kinga Ładugnik Aqua aerobic (1) Zachęcam wszystkie panie w każdym wieku do tej formy aktywności fizycznej.... Mirka Może coś o basenie... (1) Miałem okazję skorzystać z pływalni (na Chełmie), na której odbywają się... Przemek POLECAM AQUA AEROBIC !!! (1) Na Aqua Aerobic do Pani Yvette uczęszczam do 4 lat i jestem bardzo... Monika W. Znam ich od lat , i polecam. (1) Znam Pana Tomasza od 13lat. Podziwiam go za jego cierpliwość i... Anna Lewandowska Kasia - opinia (1) Chodzę na naukę pływania od października, jestem bardzo zadowolona. Jest to... Kasia korzystam od lat polecam (1) Z usług firmy Argonaut korzystam od wielu lat (aż strach napisać od ilu :) i... Piotr Szerszeń Zdecydowanie polecam (1) Na naukę pływania i aqua aerobik chodzę od ubiegłego roku i jestem bardzo... Magda najlepsi w Gdańsku!!! (1) Swoją przygodę z firmą Argonaut zaczęłam w kwietniu 2009 r. Zajęcia są... Paulina argonaut – nurkowanie. (1) Nurkowanie z Argonaut. kurs - odbiega od norm bo nie trwa 3 dni.(brak... Komercha UWAGA !!! (2) Organizacyjnie wszystko zapięte na ostatni guzik, załatwienie jakichkolwiek... mb GORĄCO POLECAM ................ ‎ (1) Chodzę od lat na aqua do p. Yvette . Jak zaczynałam (1 raz w tygodniu ) to... Monika Kiedrzyńska Godne polecenia. (1) Ukończyłem kurs nurkowania OWD. Pierwszy krok w podwodnych wędrówkach i... Przemek Sendlewski bardzo dobry klimat (1) Zajęcia na wysokim poziomie. Bardzo sympatyczna atmosfera. Czysta przyjemność... Luigi Argonaut profesjonalna nauka pływania (1) Zapisaliśmy się z synem w ubiegłym roku,syn do sekcji pływackiej ja na... Mama Jasia