NIE POLECAM!!! CHAMSTWO I OSZUSTWO!! (5) Kupiłam kupon na Grouponie. Bardzo niemiły kontakt, utrudniony, jak chciałam... klientka Groupona lekceważnie Klienta (1) Zapisaliśmy się na kurs ( 4 osoby) niby nie mało, a jednak dla prowadzących... Monika BEZCZELNY WŁAŚCICIEL(?) PRACOWNIK (?) (1) W 4 osoby zamierzaliśmy skorzystać z kursu pierwszej pomocy. Zadałam drogą... Zaskoczona chamstwem
Polecam Kursy Nurkowania prowadzone przez Tomasza Dobroczek ARGONAUT. (3) Polecam Kursy Nurkowania prowadzone przez Pana Tomasza Dobroczek ARGONAUT... Mariusz Czyżykiewicz-Ryms arogancja właściciela (2) Jak już ktoś wcześniej napisał arogancja - ja napisałbym wręcz chamstwo pana... piotr Tak złego traktowania klienta to jeszcze w życiu nie doświadczyłam!!! (1) Basen Politechniki Gdańskiej jest bardzo czystym i przyjemnym miejscem... Studentka Mimo,ze zajecia są bardzo dobrze zorganizowane (4) i prowadzone profesjonalnie sposób w jaki Pan Tomasz traktuje klientów jest... JR Bezpieczne nurkowania (2) Serdecznie polecam nurkowanie ,profesjonalne podejście i maksimum... Ilona Zaniewska Super... (5) Obsługiwał nas pan z bródką , co za koleś , co za wiedza . Byliśmy z mężem w... Andziia Obraza klientów (6) Męska strona kadry firmy nie nadaje się do kontaktu z klientami!!!! "Pan"... Magda kurs nurkowania OWD (4) Jestem zadowolony z aktualnego przebiegu kursu. Zakupiłem kurs OWD poprzez... Krzysztof Hydro fitness/ Joanna Plaskiewicz (1) Uczęszczałam na zajęcia 2 lata, niestety obsługa klienta jest na bardzo... Była klientka OMIJAĆ Z DALEKA (1) Z początku wydawało się wszystko ok, zakupiony kurs nurkowania OWD na... Marcin Aqua aerobik Na Basenie Gdańsk Chełm . (6) Na Basenie Gdańsk Chełm , aqua aerobik prowadzi szkoła Argonaut. Ciężko się... Luiza Bączewska (.....) (2) Poczytałam sobie wszystkie negatywne posty i zastanawiam się, czy na pewno... Ewa Jurczyk Argonaut jest solidny (2) Polecam tę firmę jeśli chodzi o nurkowanie. Nie ludziom, którym się wydaje,... Sławek Hydro Fitness na Basenie Politechniki (2) Woda do biustu, co dla mnie jest zaletą a za razem urozmaica zajęcia są... Wadzik Kolejny niezadowolony klient (2) Pan Tomasz (...) Nie tylko nie potrafi kulturalnie komunikować sie z... niezadowolony Polecam Doskonalenie Pływania (1) Polecam doskonalenie pływania w Argonaut, dużo się nauczyłem. Stefan Nauka i doskonalenie pływania Sekcja pływacka i nie tylko w Gdańsku (1) Naukę pływania prowadzą doświadczeni trenerzy pływania z wieloletnim... Malina