NIE POLECAM!!! CHAMSTWO I OSZUSTWO!!

Kupiłam kupon na Grouponie. Bardzo niemiły kontakt, utrudniony, jak chciałam dokonać rezerwacji to dostałam maila zwrotnego dopiero po 7 dniach od pierwszego wysłania zgłoszenia (potem wysłałam jeszcze 4), przez telefon nic nie można ustalić i zarezerwować. Na stronie Groupona termin realizacji zajęć był dłuższy niż faktycznie można było zajęcia odbyć - klienci byli wprowadzani w błąd. Zrealizowano mój kupon bez ustalenia ze mną terminów zajęć, kupon został wykorzystany a ja z usługi nie skorzystałam - zostałam okradziona. Poprzez kontakt mailowy byłam obrażana i straszona sądem - takiego chamstwa i zwracania się w wulgarny sposób do klienta NIGDY jeszcze nie doświadczyłam!! Osoba, która do mnie w niekulturalny sposób pisała nie podpisywała się imieniem i nazwiskiem tylko nazwą firmy. Zdecydowanie NIE polecam!! Niech się Państwo zastanowią czy chcą mieć niepotrzebne problemy i stresy z powodu chęci pójścia na basen
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: NIE POLECAM!!! CHAMSTWO I OSZUSTWO!!

Groupon nie dla nieczytających informacji. Znam od kilku lat szkołę i pouczenia o charakterze prawnym nie są grozeniem sądem. A jak komuś terminy nie pasuję to chyba pretensje trzeba mieć do siebie a nie do szkoły. Co za nie spójność w opisie zdarzeń.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: NIE POLECAM!!! CHAMSTWO I OSZUSTWO!!

właśnie w tym problem, że klienci groupona byli wprowadzani w błąd! na stronie groupona usługa ważna była do 30 czerwca, a basen zamykano 18 czerwca :) sprzedawano karnety chociaż nie mogły być one w już pełni zrealizowane... Czy to niby nie oszustwo i kradzież!? Ja również chodziłam na lekcje pływania wcześniej i byłam zadowolona, ale po tym incydencie zdecydowanie już nigdy nie skorzystam z usług tej firmy. Osoba (nie wiem kto to bo podpisać się nie miała odwagi), która ma kontakt z klientami zdecydowanie nie nadaje się do kontaktu z ludźmi - grozi, obraża i pisze w niekulturalny sposób całkowicie bezpodstawnie. Tak więc jeżeli ktoś chce mieć nieprzyjemności i lubi się kłócić to polecam!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

GROUPON nie dla i.......ów

Jak widać czytać każdy możne trochę lepiej lub trochę gorzej ...
Groupon ten jest WAŻNY do 30.06.14 to znaczy to że do 30.06.14r można go kupić , na rejestrację Groupona firma ma 14 dni , rejestracja tylko drogą e-mail...
nie ma możliwości telefonicznej rejestracji ..tak podano w warunkach Groupona
terminy są podane na stronie internetowej , kalendarz zajęć też znajduje się u nich na tej że stronie...wszystko jasne .
Kupiłam Groupon na zajęcia 8 wejść i wysłałam na podany adres kody mojego grouponu ...po 2 dnach otrzymałam e-maiia z godzinami do wyboru.
Wybrałam dzień i godzinę i wysłałam ...po 2 dniach otrzymałam informację e-mailem o rezerwacji od 10.09.14r ....
Super
...bo przecież wiadomo jak firma puszcza ofertę na Grouponie to jest duże zainteresowanie i trzeba poczekać ...

Jak ktoś jest zagubiony to użala się i obrzuca epitetami , bo sobie nie dał rady , nie doczytał , bo przecież Jest KLIENTEM i mu wszystko wolno ...no tak przecież nikt nie każe być zaradnym i inteligentnym oraz czytać ze zrozumieniem , a zwłaszcza warunków oferty
Ja czytam i myślę , i nie mam problemów ....
Jak komuś oferta nie pasuje to Groupon oddaje kasę i już ,
co też jest w warunkach oferty.

i dlatego GROUPON NIE DLA I......ów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: NIE POLECAM!!! CHAMSTWO I OSZUSTWO!!

Potwierdzam, te Grupony i w ogóle cała ta śmieszna firma organizacyjnie jest do bani. Jedna wielka ściema ... a opisany wyżej osobnik , delikatnie określony jako niekulturalny to właściciel we własnej osobie Tomasz Dobroczek, który słynie z prowokacyjnego sposobu komunikacji połączonego ze zwykłym chamstwem
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5