Aqua aerobik Na Basenie Gdańsk Chełm .

Na Basenie Gdańsk Chełm , aqua aerobik prowadzi szkoła Argonaut. Ciężko się dostać na ich zajęcia - to chyba najlepsza rekomendacja . mają też zajęcia na basenie polibudy (+ mała liczba osób , kameralnie i ogólny spokój, tam łatwiej się dostać) , na Chełmie - jakieś dwa miesiące
czekałam aż zwolni się tam jakieś miejsce, teraz chodzę tam w
niedziele. dużo ludzi, ale bynajmniej mam bliżej :)
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Aqua aerobik Na Basenie Gdańsk Chełm .

DROGA - dosłownie- droga , Luizo Bączewska ( może powinnaś puścić bąka , a nie wypisywać o tej porze takie BZDETY ??? To że : ) bynajmniej mam bliżej )? to ma być rekomendacja ? mam nadzieję że autorKa ( miał(Autor) na myśli, aqua aerobik dla kobiet :), rzeczywiście ostatnio tłok , i beznadziejna instruktorka, to co było dzisiaj , to porażka jakaś .. totalna .. nie na to czekałam przez dwa miesiące. No cóż jestem zawiedziona ,,, było beznadziejnie. Odradzam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 36

Re: Aqua aerobik Na Basenie Gdańsk Chełm .

No proszę - to chyba Pan Tomaszek w "kulturalny sposób" odpowiada... Cóż czemu mnie to nie dziwi :) Ręce opadają!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 35

Re: Aqua aerobik Na Basenie Gdańsk Chełm .

Luizo "niechcący", kategoria Ci sie pomyliła ... aerobicu nie kupuje się w sklepie .... ale to jest przecież takie oczywiste, kategoria sklep miała za niskie oceny i Państwo Dobroczek drukuja sobie wymyślne opinie by podciągnąć średnią ....
Z jednym się zgodzę, ciężko się tam dostać bo trzeba przejść PSYCHOLtesty
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 37

Re: Aqua aerobik Na Basenie Gdańsk Chełm .

Zawiodłam sie na tej firmie agronaut i wiem że wiele klientek jest niezadowolonych i to bardzo.Szczególnie z tego "głupiomądrego i szurnietego" faceta.Nie dałaby im rekomendacji, Fakt opanowali rynek ale to nie znaczy ze sa najlepsi. Obecnie szukam innej firmy do aqua.Naprawde wcale ich nie polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 24

Re: Aqua aerobik Na Basenie MOSiR Gdańsk Chełm .

Ja również chodzę na Aqua aerobic do Pani Yvette na Basenie MOSiR w poniedziałek na 20:40 i na Hydro fitness na Pływalni Politechniki w czwartek 19:20.

Polecam http://www.argonaut.gda.pl/aquaaerobic/aquaaerobic.php
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0