Nurkowanie .... (1) Świetne zajęcia z nurkowania, przystępnie prowadzone, bardzo ciekawe zajęcia... Krzysiek Argonaut jest w porządku (1) Kilka lat pływałem z Argonautem i jestem zadowolony. Najpierw pod ich okiem... Sławek Argonaut (1) Ja nie wiem o co ludziom chodzi. Wykupilem trzy kursy mase sprzetu i jestem... Mera
Ja też o kursach nurkowania ..... (1) Jak wszyscy moi poprzednicy to i ja umieszczę tu parę słów, po pierwsze... Agata B. żenada (1) Dzwoniłam, chciałam dopytać się jaka jest różnica pomiędzy ofertą grupona i... kasia Mój Kurs Nurkowania w Gdańsku (1) Dziękuje Panu Tomkowi za cierpliwe i sympatyczne przekazywanie podstaw i... Pytacz Tomek - najlepszy instruktor nurkowania w Gdańsku (1) Dziękuję całej ekipie szkoły za dopasowanie się do kursanta, profesjonalizm... Monika Aqua aerobic na ból pleców. (1) Bardzo polecam aqua aerobic u Pani Yvette. Profesjonalna ,konkretna pomoc... Martyna Dziedziuch Kurs Nurkowanie ...dla mnie (1) Na Kurs Nurkowania trafiłem  przypadkiem, kierując się promocjami na ich... Maro Najlepsza szkoła pływania w Trójmieście (1) Najlepsza szkoła w Trójmieście i ....w Gdańsku , Dawid i Tomek - doskonali... Marta i Ola Polecam trening pływacki. (1) Jako że wcześniej z basenem i pływaniem nie miałem nic wspólnego,Kupiłem... Arek Zawirski Cudowne efekty po Hydrofitnesie (1) Do Pani Yvette trafiłam z polecenia koleżanki i jestem jej za to bardzo... Katarzyna Wicherska Bardzo polecam doskonalenie pływania w Gdańsku ! (1) Ćwiczę z Dawidem od jakiegoś czasu. Dobrany plan treningowy sprawia, że... Darek Profesjonalnie i w bardzo dobrej cenie. (1) Od dłuższego czasu chodzę na basen popływać i ukończyłem kursy nurkowania i... Jarosław Monczewski Polecam (1) Argonaut ---------> tylko tam :) Tomek K. Chodzę do Nich na Aqua aerobik. (1) Chodzę przez 2 miesiące po 2-3 razy w tygodniu. Rewelacyjna sprawa kręgosłup... Marysia H I ..... Już Pływam :) (1) Szukając w internecie szkół pływania prowadzących indywidualną naukę... Natalia Polecam ich każdemu :) (1) Jak w temacie - polecam wszystkim zainteresowanym nauką bądź doskonaleniem... daer Jestem zadowolony z nauki pływania (1) Uczyłem się pływania przez kilka tygodni pod okiem Pana Dawida i w zasadzie... Bernard Dwalski Pozytywnie wrażenia ....... (1) Jestem zadowolony z zajęć prowadzonych przez Pana Tomka i Dawida. Pan Dawid... Roman