Maciej z córką Agnieszką - opinia (1) Nasze nurkowania . Przygodę z nurkowaniem wraz z córka rozpoczęliśmy w 2010... Maciej z córką Agnieszką Aqua aerobic Gdańsk (1) Chodzę na zajęcia z aqua aerobiku na basenie MOSiR na ul. Chałubińskiego... Martyna Rekowska Niezapomniane podwodne wrażenia . (1) Wszystko wywarło na nas silne niezapomniane wrażenie,którego nie da się... Jola i Jurek
Z przyjemnością mogę polecić nurkowanie z Tomkiem . (1) Miesiąc wcześniej, robiłem u Tomka kurs OWD. To wtedy właściwie dzięki niemu... Andrzej Kamieńczyk Wrażenia po kursie (1) Witam, Jestem świeżo po kursie AOWD (w grudniu) i z jak najbardziej pozytywną... Krzysiek z żoną Witam Wszystkich (1) W prawdzie już trochę czasu minęło od mojego pierwszego nurkowania z Panem... Grzegorz Nurkowanie z Tomkiem to wspaniała przygoda! (1) Pełen profesjonalizm i klasa. Rzeczowy i konkretny instruktor z dużym... Kasia i Bartek Argonaut Baseny - firma godna poecenia (1) Z firmy jestem bardzo zadowolona. Nauczyłam się pływać, teraz uczęszczam na... Cecylia Pierwsze przeżycia z nurkowania (1) Miałem możliwość doświadczyć nurkowania z niesamowitym człowiekiem jakim... Andrzej Miłowski Kurs OWD z Panem Tomkiem - sama przyjemność :) (1) Polecamy każdemu kto chce złapać bakcyla nurkowania, zobaczyć piękny podwodny... Joanna z Sylwkiem Serdeczne pozdrowienia dla Pana Tomka (1) Chcę podziękować za wspaniałą podwodna przygodę i wspólne nurkowania . Kursy... Anna Małkowska Moja rekomendacja (1) Dwa lata temu miałem przyjemność zacząć nurkowanie z Panem Tomkiem robiąc... Marek Cewiński Gorąco polecam (1) Wykłady z panem Tomkiem były bardzo ciekawie prowadzone, nie tylko sucha... Marysia Mój Kurs Nurkowania w Gdańsku (1) Za kurs nurkowania chciałam bardzo podziękować najlepszemu instruktorowi... Celinka ;) nauka pływania (1) swoja przygodę z pływaniem dopiero rozpoczęłam ,ale już wiem że dokonałam... Sylwia Bardzo dziękuje za tak wspaniałe podejście indywidualne do każdego dziecka (1) We wrześniu obawiała się wody i była początkującym pływakiem a teraz pływa... Krzysztof i Marysia POLECAM (2) Polecam woda mokra i ciepła, czasem ludzie chlapią ale ogólnie ok ceny jak... p Co za bzdury ? (3) Dawno tu nie byłem i skąd tyle tu węży i jadu. Mam wrażenie, że piszący tu... Mariola Polecam (2) Świetnie zorganizowani prowadzący, informacje bardzo obszerne nie tylko na... Iwona Coraz gorzej-obecnie fatalnie (3) Moje dziecko uczęszcza trzeci rok, jest coraz gorzej. Pan z brodą (strasznie... Piotr