Sekcja pływacka (1) Lekcje prowadzone są profesjonalnie, jest indywidualne podejście do ucznia.... Krzysztof Tosia i inni :) - opinia (1) Z mojego doświadczenia muszę powiedzieć ze nauczyłam się znacznie więcej na... Tosia i inni :) Polecam naukę pływania (1) Sympatyczni instruktorzy, przyjemny klimat. przystępne ceny powodują, że... Krzych
Bardzo sympatyczna i skuteczna szkoła pływania (1) Moje dziecko panicznie bało się wody, dzięki profesjonalnemu i pedagogicznemu... Natalia polecam (1) Uczestniczyłam razem z mężem w kursie nurkowania dla początkujących i jestem... Kinga zadowolony klient (1) Polecam osobom, które wiedzą czego chcą. Kurs nurkowania dla początkujących,... Tomasz Seroczyński Treningi prowadzone pod fachowym okiem doświadczonego instruktora (1) Treningi pod fachowym okiem doświadczonego instruktora Pana Tomka na Basenie... Marzena Aqua Aerobic - efekty są zauważBardzo dobry kontaktalne od razu (1) ....efekty są zauważalne od razu wchodzę na basen , zestresowana,... Jolcia Polecam :D (1) Serdecznie polecam szkołę nurkowaia;D Bardzo dobre przygotowanie. Nurkowania... Natalia pływanie rekreacyjne (1) Polecam usługi Argonaut, szczególnie studentom, którzy szukają jak najniższej... student Aronaut i pan Tomek (1) Aronaut i pan Tomek Fajna i porządna firma. Ale najważniejsi w firmie są... Jacek Hydrofitness (1) Uczęszczam już prawie rok na zajęcia z hydrofitnessu i bardzo je sobie... Magda Gorąco polecam (1) W grudniu 2012 roku posłałam swego dziesięcioletniego syna na naukę pływania.... Brazylia nauka pływania - dziecko (1) Bardzo dobra atmosfera, przyjazna dla dzieci. Duże zaangażowanie,... AT Zadowolony (2) Nie zacząłem jeszcze zajec, ale pierwszy kontakt w mojej ocenie jest bardzo... Adam Indywidualne podejście (1) Spodobało mi sie indywidualne podejście do szkolenia oraz elastyczne czasowo... Dimon kolejny rok nauki pływania (3) To już nasz drugi rok w tej szkole pływania i jesteśmy bardzo zadowoleni.... Patras Chodzę na takie zajęcia już kilka lat na ul.Chałubińskiego basen MOSiR prowadzone przez Panią Yvette (1) Chodzę na takie zajęcia już kilka lat na ul.Chałubińskiego basen MOSiR... Gosia Serdecznie polecam kursy nurkowania wszystkim niezdecydowanym !!! (1) Jakość, skuteczność i pełen profesjonalizm - tak w skrócie mogę określić... Marianna Polecam Aquaaerobic (1) Aqua aerobik generalnie polecam, bo mi samej jest się trudno zmobilizować. Ja... Magda