Bardzo dobra szkoła pływania i nurkowania w Gdańsku. (1) Bardzo dobra szkoła, teoria pełna profeska, wszelkie sprawy formalne bez... Gosia Paweł - opinia (1) Zajęcia dobrze prowadzone. Dobra atmosfera. Polecam doskonalenie pływania dla... Paweł Krzysztof Raczyński - opinia (1) Profesjonalizm, fantastyczna atmosfera, ogromna chęć przekazania wiedzy i... Krzysztof Raczyński
Nauka pływania (1) Bardzo dobry kontakt. Formalności załatwiane od ręki. Dziecko zadowolone - to... dam Jestem BAARDZO zadowolona:) (1) Chodzę na zajęcia z doskonalenia pływania do Dawida już kilka miesięcy,... Ewa Pływanie:) (1) Bardzo miła atmosfera i dobry klimat:) wszystko w jak najlepszym porządku:)... Studentka Gdy po raz pierwszy zgłosiłam się na naukę pływania w grupie miałam 55 lat (1) Zawsze interesowała mnie nauka w grupie. U Argonautów są małe grupy i w ten... Marta Argonaut (1) Zajęcia są pofesjonalne prowadzone w miłej atmosferze. Mały mimo że jest... Maniek Nie ma dla nas nic lepszego :) (1) To już nasz kolejny rok i na nic innego nie zamienilibyśmy tych niedzielnych... Jarek polecam kazdemu serdecznie nauke plywania dla dzieci (1) Zajęcia uczą zasad zachowania się w wodzie. Nasza Mała obecnie ma 4 latka i... Beata Doskonalenie pływania Gdańsk (1) ARGONAUT znalazłem przez Gooogle. Świetni instruktorzy .... jeśli chcesz... Adam Nauka kraula (1) Od młodości pływałam namiętnie, niestety, tylko i wyłącznie żabką i na... Marta z siostrą Nauka pływania u Dawida (1) Ja najpierw poszłam na aerobik w wodzie, żeby pokonać lęk przed zanurzeniem... Magda Nawrocka polecam pomimo kilku niedogodności (1) Polecam zajęcia z nauki i doskonalenia pływania dla dorosłych - instruktorzy... colamonster Mam 65 lat (3) Mimo, że mój mąż, moi znajomi i ja sama bardzo sceptycznie podeszłam do nauki... 65 lat+ Argonaut (1) Chodzę z dziećmi na naukę pływania na basen PG. Według mnie jedyny minus to... z_basenu MD - opinia (1) z pomocą tej firmy nauczyłem się pływać MD Nasze wspólne lekcje Pływania . (1) Na kurs zapisaliśmy się, jak Wojtuś miał 3 latka (wcześniej nie było miejsc,... Rodzice Wojtusia Nauka pływania (1) Moje dzieci Pola i Nikodem od roku uczęszczają na zajęcia. Co niedzielę na... Renata List od Hani (1) Mam na imię Hania i rodzice zapisali mnie na basen, co sprawiło mi wielką... Hania z rodzicami