Gorąco Polecam (1) Tak zabawnego forum i skrajnych opinii chyba nigdzie więcej nie ma - tylko w... Wojtek T. Już nie mogę się doczekać (1) W tamtym roku był nasz pierwszy raz nauki pływania. Było super. Dzięki niemu... Natalia Zimoch Zadowolona mama - opinia (1) Kiedy moja siedmioletnia córka została przyjęta do klasy pływackiej okazało... Zadowolona mama
Co do sposobu prowadzenia zajęć w Argonaut (1) Na podstawie poczynionych obserwacji jeszcze na basenie Politechniki... Stefan i Monika nauka pływania naszego Janka (1) zapisaliśmy się z jasiem na mały basen na politechnice gdańskiej, chodzimy do... mama i tata jasia Chodzę do Nich na Basen i sobie chwalę (1) Korzystam z basenu i porostu pływam , a jak potrzebuję pomocy korekty moich... Krzysiek Super (1) Mogę spokojnie polecic szkołę Argonaut, jestem zadowolona z Ich usług.Jak... inka2802 Tomek -polecam tego instruktora. (1) Kończyłam kurs nauki podstaw pływania i podobał mi sie sposób prowadzenia... Wanda Nomińska Pan Tomek jest najlepszym nauczycielem pływania (1) Pan Tomek jest najlepszym nauczycielem pływania, jakiego kiedykolwiek miałam.... Adam Bardzo istotną sprawą jest ATMOSFERA...... (1) ..... i poczucie, że jest się najważniejszą osobą dla trenera i, że nasze... Sylwia z rodziną Polecam :) (1) Chodzę na zajęcia z doskonalenia pływania do Dawida już3 miesiąc.... Grażyna Niekulturalna obsługa rodem z PRLu (4) Witam :) Rzeczywiście pan Tomasz Dobroczek jest ekscentrykiem, ale również... Daria Jestem nurkiem AOWD (1) Najbardziej podobają mi się doświadczenia, które mamy do wykonania w czasie... Marek Kozłowski To jest to dla naszej córeczki (1) Na początku trochę się obawiałam , ale namówił mnie mąż i nie żałuję. Na... Maryla Lewandowska Chodzimy na naukę pływania dla dzieci (1) Jesteśmy już na 3 semestrze i jesteśmy bardzo zadowoleni, nasz synek również,... Mama Michała Witam wszystkich czytajacych (1) Zawsze w życiu mam szczęście spotykać na swojej drodze ludzi, których pasja i... Olek Doskonalenie pływania (1) Chodzę na zajęcia z doskonalenia pływania do Dawida już trzeci rok. Zrobiłam... Daria Wspólna zabawa w basenie (1) Bardzo serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą zabawę dla syna jak i samych... Marysia i Sławek Nasze wrażenia po kursie nurkowania (1) Uczestniczyliśmy w kursie Open Water Diver i przeszkoleniu do użycia Nitrox.... Bartek z rodziną Początki Kamila (1) Pierwszy raz zapisaliśmy Kamila, jak miał 4 lata i okazało się, że Kamil... Rodzice Kamila