Arogancka obsługa klienta (1) Nie wiem po co ci ludzie podają numery telefonów skoro nie chcą rozmawiać z... Niedoszły klient k.s. - opinia (1) zakupiłam sobie karnet na hydro fitness ponieważ chrześnica mojego męża... k.s. Nauka Pływania którą polecam (1) Zapisałam we wrześniu syna na naukę pływania do nich , i już dziś mogę... Marta
Jak pływać to tylko z Argonaut! (1) Nie oceniam nauki pływania bo pływać umiem od 25lat, ale powiem wprost: nie... Arek jolcia4034 - opinia (1) Jak na razie jestem bardzo zadowolona z tego w jaki sposób prowadzone są... jolcia4034 hydro fitness (1) wraz z koleżanką jesteśmy bardzo zadowolone z prowadzonych zajęć. Miła... Dorota Jeśli szkolenia nurkowe - to tylko w ARGONAUT! (1) Najlepsze centrum nurkowe w Gdańsku ! Profesjonalne szkolenia (PADI) w... Damian Nowak beznadziejna obsługa, piętrzenie problemów (1) pan Dobroczek to zadufana wszystkowiedząca osoba, która nie potrafi rozmawiać... BT Zdecydowanie Polecam (1) Nie wiem skąd tyle jadu w opiniach nielicznych moich poprzedników, ale sam... Mirek aqua-aerobic (1) jestem osobą niepływającą niestety, ale odważyłam sie pójść na aerobic,... *** NIGDY WIĘCEJ!!!!! (3) Karnet z grupona, kupiony już jakiś czas temu. Największe zastrzeżenia mam do... Monika Nauka pływania 5 latka (1) Generalnie w Trójmieście wybór jeśli chodzi o naukę pływania i baseny ogólnie... Ahador S. - opinia (1) Zajęcia (aqua aerobik) intensywne,choć nie męczące, ciekawie prowadzone i... S. Nauka plywania dla dzieci (2) Zakupiłem karnet na zajęcia nauki pływania. Lekcje zapowiadają się bardzo... Jacek bardzo dobry (2) Trenerzy dość wymagajacy.Doskonalenie różnych styli pływackich.Doskonalenie... Beata Tomek , Co za gość mówię Wam! (7) Poznałem go w 1998 roku kiedy to trafił do mnie na pierwszy kurs (IDC)... Szkoleniowiec z PADI Emeryci o Basenie Argonautów . (2) Super obsługa, niewiarygodnie czysty basen, atrakcyjne ceny zajęć i wejść... Grazyna Molewska nie polecam nikomu (6) Kupiłam jakiś czas temu kupon na grouponie. Gdy chciałam zarejestrować... Niedoszła klientka MASAKRA! STANOWOCZO NIE POLECAM!!! (4) Wszystkowiedzący zwany panem Tomkiem traktuje klientów jak idiotów, zachowuje... nigdy więcej argonauta PROSZĘ TYLKO O KULTURE OSOBISTĄ PANIE TOMKU ! (4) JAK TO JEST ŻE ŻYJEMY W XI w. a nie moge w spokoju kupic gruponu i iść na... niezadowolona klienkta