PROSZĘ TYLKO O KULTURE OSOBISTĄ PANIE TOMKU !

JAK TO JEST ŻE ŻYJEMY W XI w. a nie moge w spokoju kupic gruponu i iść na zajęcia bo szef argonautu pan tomek nie będzie sobie przychodził na wyznaczone przez niego godziny w gruponie bym mogła sie zapisać łaskawie na zajęcia- a jak mi się coś nie podoba to nie musze być jego klientką! oczywiście nie będe- sprawe zgłosiłam gruponowi jak się dowiedziałam o dziwo -NIEJESTEM PIERWSZĄ OSOBĄ KTÓREJ CHAMSTO PANA TOMKA URAZIŁO-a grupon bez problemów załatwi mi zwrot- powiem tak chodziłam w inne miejsca do dziewczyn prowadzących zajęcia- i są naprawde rewelacyjne- nierozumiem czemu tylko osoba która prowadzi usługi- nie ma za grosz kultury- uważam że co do języka- którego nie wymienie- jakim słyszałam że posługuje się PAN TOMEK moja opinia nie jest bezczelna lecz mam dość starszych Panów którzy mają siebie za Bogów-
człowieku (PANIE TOMKU) ile razy jeszcze będziesz musiał to usłyszeć-
ZMIEŃ PODEJŚCIE BO 3-miasto jest małe i wszystko się roznosi- słyszałam o tobie straszne rzeczy a dziś do tego sama musiałam się przekonać !
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: PROSZĘ TYLKO O KULTURE OSOBISTĄ PANIE TOMKU !

Zgadam się Pan Tomek do osób kulturalnych nie należy i do punktualnych także. Z pewnych źródeł wiem, że 3/4 pozytywnych opinii, jak nie więcej o tej szkole pochodzi on niego samego pod różnymi podpisami.

A ponadto zajęcia prowadzone są niezbyt ciekawie, znam lepsze miejsca na aqua aerobik, z którym korzystam. A tu jest drogo i nieprofesjonalnie.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: PROSZĘ TYLKO O KULTURE OSOBISTĄ PANIE TOMKU !

Wystarczy poczytac te wszystkie komentarze, ktore nagle sie pojawiaja w odpowiedzi na jakas negatywna opinie, widac ze pisane sa jedna reka, te same zwroty i glupoty!!!

A wlasciciel niestety kultura nie grzeszy, ale to sie kiedys obroci przeciwko niemu - jestem pewien!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: PROSZĘ TYLKO O KULTURE OSOBISTĄ PANIE TOMKU !

a pan tomasz każdemu, ale to każdemu powtarza (pośród powodzi słów, ktore każdy musi wysłuchać przed zapisaniem się) że na te tysiące gruponów nie ma ani jednego niezadowolonego klienta, ani jednego zwrotu, bo to jest najcacniejsza firma w północnej polsce, albo i na całym świecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0