Polecam-uprzejmość, kompetencja, wspaniały klimat (6) Dobra, kompetentna, godna polecenia firma, wykwalifikowani instruktorzy,... Grazyna Ostrzegam (2) Odradzam wszystkim chętnym zkupy gruponów. Właściciele zinteresowani są... Sebka Polecam (2) Od trzech lat z przerwami chodzę na basen Politechniki. Pływam rekreacyjnie.... Chrzan
Nauka dla 4 latka (2) Witam Dziś zakupiłam karnet dla mojego 4 latka i jestem już zadowolona, Pan z... emiliac Jacek Kamrowski - opinia (2) Bardzo sprawna organizacja. Mało chlorowana woda. Przyjemne szatnie. Po 3... Jacek Kamrowski Pan Tomasz to Miszcz!! (3) Pan Tomasz to Miszcz!! Nigdy w życiu nie widziałem kogoś tak... Fan Pana Tomasza!! Nie polecam!!! (4) Poziom zajęć bardzo niski, dużo osób w basenie, ciasno, przez co ograniczona... alal dalszy ciąg historii jednego multikarnetu (1) po mniej więcej 1/2 h peorowania chyba w końcu sie wygadał, załatwił jedną... żabka tylko dla ludzi o mocnych nerwach (1) nie udało mi się skorzystac z usług firmy. wpierw próba kontaktu mailowego -... żabka Wiesz co się dzieje z karpiem przed świetami? ... (2) .... TAK właśnie wygląda nauka pływania w firmie ARGONAUT. Opinia dotyczy... Mariusz Polecam (1) Polecam hydrofitness oraz naukę pływania dla dzieci. zajęcia bardzo fajne i... Marta Polecam (1) Dobra kadra z dużym doświadczeniem. Basen czysty z mało chlorowaną wodą.... nobody Uwielbiam basen Politechniki Gdańskiej (1) Polecam Basen Politechniki Gdańskiej, po remoncie jest na prawdę... Kuba Majchrowski Polecam (1) Świetna szkoła pływania. Najpierw uczyłem dzieci pływać czytając porady na... Michał Zapisałem na naukę pływania (1) Jestem bardzo zadowolony Łukasz POLECAM ZAJĘCIA Z ARGONAUTEM!!! (1) Od kilku lat cała moja rodzina korzysta z nauki pływania i doskonalenia... Monika POLECAM (1) Właśnie zaczyna się 3 rok mojej przygody z Argonaut i szczerze mogę polecić... M. Nie nie i jeszce raz nie (3) Chciałbym być obiektywny ale nie mogę a wszystko to za sprawą Tomka D.-... Radek fatalna obsługa (2) Trudno mi jeszcze ocenić poziom nauczania. Natomiast kultura osobista i... M. S. Żenada (1) Omijajcie tą buraczaną ekipe z daleka!!! Takie chamy że nawet nie chce mi sie... marek